EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton’dan hem gündüze hem geceye Moonlight bot

Louis Vuitton’un bilekte biten Moonlight botu, 5 cm’lik topuğuyla şık olduğu kadar konforlu bir tasarıma sahip. Farklı dokularda ve renklerde hazırlanan bot; günlük kullanım veya özel etkinlikler için rahatlıkla tercih edilebilecek şekilde tasarlanmış

Louis Vuitton’dan hem gündüze hem geceye Moonlight bot

Louis Vuitton’un İlkbahar-Yaz 2022 için tanıttığı Moonlight bot, avangart tarzı ile moda evinin çağları aşan eşsiz mirasını temsil ediyor. Yeni bir simgesel stil olan Moonlight bot, konforu tasarımla harmanlayan modern bir bot olarak karşımıza çıkıyor.

Moonlight boot, parlak satenden lüks rugana kadar bir malzeme kombinasyonuyla hazırlanmış. Dokulu siyah, zümrüt yeşili, kraliyet mavisi veya grafik puantiyeli baskıyla hazırlanan bot; renkleri ve cesur stiliyle dikkat çekiyor.

Çarpıcı modern bir estetiğe sahip olan Moonlight bot, 5 cm'lik rahat bir topuğu olan ince bir kauçuk tabanla desteklenmiş. Bot ayrıca gümüş bir fermuar ve LV imzasını taşıyan metal tokalı siyah deri kemer ile süslenmiş. İster çoraplı ister çorapsız giyilebilen bot, günlük kullanım veya özel etkinlikler için mükemmel bir seçim olabilecek şekilde tasarlanmış.

Önceki ve Sonraki
Haberler