MODA - TASARIMCILAR

Les Benjamins X Market’ten giyilebilir sanat koleksiyonu

Les Benjamins x Market iş birliğinde hazırlanan kapsül koleksiyon, çağdaş sokak giyimini yansıtıyor. Koleksiyon, her iki markanın da geniş bir kitlede yankı uyandıran giyilebilir sanat yaratma konusundaki kararlılığının gerçek bir kanıtı niteliğinde

profil
BT Ekip
25.10.2023
Les Benjamins X Market’ten giyilebilir sanat koleksiyonu

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins ve sokak giyiminin global öncülerinden Market iş birliği koleksiyonunda Les Benjamins’in marka DNA’sının özünü oluşturan imza halı deseninin yeniden yorumu ön plana çıkıyor. Koleksiyonda yer alan her bir tasarım özgün bir ruh yansıtan kültürel referanslarla donatılmış büyüleyici desenler ile kendini gösteriyor.

Les Benjamins x Market kapsül koleksiyonu; kısa kollu tişörtlerden baskılı hoodielere, ceketlerden sweatshirtlere, denim pantolonlara, terliklere, gömleklere ve hatta peluş ayıya kadar birçok farklı parçayı içeriyor. Ayrıca bu koleksiyonun dikkat çeken bir özelliği de ‘Rug Dealer’ sloganının çoğu desenin içine ustaca dahil edilmiş olması.

Les Benjamins x Market kapsül koleksiyonu ilk kez geçtiğimiz Ocak ayında, Paris Erkek Moda Haftası kapsamında tanıtılmıştı. Dünyanın gözlerinin en son trendler ve yeniliklere odaklandığı Paris’te sergilenen koleksiyon sunumu; tasarımların estetiğini yansıtmanın yanı sıra, her iki markanın da sınırları zorlayan ve sokak giyimi ile yüksek modanın kesişimini yeniden tanımlama konusundaki kararlılığını da ön plana çıkardı.

Les Benjamins x Market iş birliği koleksiyonu kampanya videosu İstanbul Tarihi Yarımada’da yönetmen Melih Kundakçıoğlu tarafından iPhone 15 ile çekildi. Yeni iPhone 15'in en son yeniliğiyle derinlik, ayrıntı ve daha zengin renkler, dikkat çekici bir kampanya videosu oluşturulmasına yardımcı oldu.

Les Benjamins x Market kapsül koleksiyonu, 23 Ekim itibariyle www.lesbenjamins.com'da ve tüm Les Benjamins mağazalarında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog