MODA - TASARIMCILAR

Le Fleur ve Lacoste yeni koleksiyon iş birliğini duyurdu

Sportif stili Fransız zarafetiyle yorumlayan Lacoste ve GOLF le FLEUR giyim koleksiyonu iş birliğini duyurdu. Bu yeni kapsül koleksiyon; Tyler, The Creator'ın 2019 yılında Fransa Açık Tenis Turnuvası sırasında tanıtılan ve ilk kez bir araya geldikleri iş birliğinin devamı olarak ortaya çıktı

profil
BT Ekip
31.10.2023
Le Fleur ve Lacoste yeni koleksiyon iş birliğini duyurdu

Modanın zirvesinde bulunan iki güçlü marka olan Le FLEUR ve Lacoste, ortak bir kapsül koleksiyon hazırladı. Bu özel koleksiyon, iki markanın dünyalarının birleştiği bir iş birliği olmanın ötesine geçerek, aynı zamanda Le FLEUR ve Lacoste'un ortak değerlerini ve tutkularını yansıtıyor. Bu benzersiz koleksiyon, markaların sınırları aşarak birbirlerine ilham verdiği bir yaratıcılık akışının zirvesini temsil ediyor.

Koleksiyon, le FLEUR'ün özgün dünya görüşü ile Lacoste'un tasarıma getirdiği yenilikçi bakış açısıyla devrim yaratan, adını dünya çapında duyuran klasik tasarımını mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. Öne çıkan parçalar arasında kolsuz V yaka kazaklar, kablo örgülü hırkalar ve triko kazaklar ile hırka dikişli polo tişörtler bulunuyor. Ayrıca, ortak markalı le FLEUR Lacoste timsah desenli klasik kısa kollu polo tişörtler, Harrington ceket, pileli pantolon ve jakarlı etek bir takım ile yün ceket tasarımları yer alıyor. Koleksiyon ayrıca ortak logolu aplikeli tişörtler, çizgili ve düz çoraplar, altın işlemeli le FLEUR logosu Lacoste timsah tokalı gümüş kolye ve bilezik gibi temel ürünlerle tamamlanıyor.

Koleksiyon, 18 Ekim itibariyle Türkiye’de sadece shopi go Nişantaşı Mağazası ve www.shopigo.com’da sınırlı süreli olarak satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog