MODA - TASARIMCILAR

Lanvin, klasik babetlerini yeniden canlandırıyor

Fransız lüks markası Lanvin’in 2000’li yıllara damga vuran Ballerina babetleri, yıllar sonra geri dönüyor. ilk çıktığı dönem Kate Moss ve Angelina Jolie gibi ikon isimlerin de sıklıkla giydiği babetler, kısa sürede kült haline gelmişti. 690 dolarlık etikete sahip yeni Lanvin Ballerina; stil ve işlevselliği, konfor ve işçiliği, Fransız inceliğini ve Paris'in gündelik şıklığını birleştiriyor

Lanvin, klasik babetlerini yeniden canlandırıyor

Lanvin, bale tutkunu genç kızların dualarına yanıt veriyor ve artık bir klasik haline gelen Ballerina babetlerini geri getiriyor. 18. yüzyılın sonlarındaki icadından bu yana Fransız kültürünün bir parçası ve Fransız zarafetinin bir simgesi olan bale ayakkabısı dönemin tarzını tanımlarken, ikonik Lanvin Ballerina babetleri 2000'li yıllarda kült statüsüne kavuştu. O dönemin ikonları Kate Moss ve Angelina Jolie'nin vazgeçilmezleri arasına girmesi de ayakkabıya olan ilgiyi artırdı. Zamana meydan okuyan Ballerina babetler, Fransız lüks moda evinin öne çıkardığı zahmetsiz zarafeti mükemmel bir şekilde temsil ediyor ve onu kolaylıkla çok imrenilen bir ürün haline getiriyor.

Lanvin Ballerina; şık, sade, aerodinamik bir şekil ve elastik bir yapının yanı sıra aynı zamanda inanılmaz derecede esnek bir tasarıma sahip. Yeni Lanvin Ballerina; stil ve işlevselliği, konfor ve işçiliği, Fransız inceliğini ve Paris'in gündelik şıklığını birleştiriyor. Yeni modelde ultra esnek bir yapı, elastik bant ve entegre mini taban bulunuyor. Ayakkabının arka kısmı, Lanvin logosunun yer aldığı dolgulu dil kısmıyla kontrast oluşturuyor. Başlangıçta mat, rugan veya metalik deri seçenekleriyle sunulan Ballerina, mücevher veya fiyonklarla süslenmiş bir modelle de satışa sunulacak.

690 dolar etikete sahip Lanvin Ballerina'yı markanın web sitesinin yanı sıra mağazalarında da bulabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler