EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Kim Jones ve Travis Scott tarafından tasarlanan DIOR Erkek Yaz 2022 koleksiyonu yayında

KIM JONES, KENDİ ALANLARININ ÖNCÜSÜ OLAN KARAKTERLERLE GİRDİĞİ İLHAM VERİCİ DİYALOGLARA AMERİKALI SANATÇI TRAVIS SCOTT İŞ BİRLİĞİYLE DEVAM EDİYOR. DIOR ERKEK YAZ 2022 KOLEKSİYONU MAISON İÇİN, TAMAMI BİR MÜZİSYEN İLE TASARLANAN İLK DIOR KOLEKSİYONU OLMA ÖZELLİĞİNİ TAŞIYOR.

profil
BT Ekip
25.06.2021
Kim Jones ve Travis Scott tarafından tasarlanan DIOR Erkek Yaz 2022 koleksiyonu yayında

GRAMMY ADAYLIĞI BULUNAN SANATÇI, SÖZ YAZARI, PRODÜKTÖR, İŞ İNSANI VE TASARIMCI TRAVIS SCOTT, ÖNDE GELEN HIP-HOP SANATÇILARI ARASINDA KENDİ JENERASYONUNUN EN ETKİLİ KREATİF VİZYONERLERİNDEN BİRİ OLARAK DİKKAT ÇEKİYOR. SON ALBÜMÜ “ASTROWORLD” İKİ MİLYONU AŞAN SATIŞ RAKAMIYLA “MULTI-PLATINUM” ALBÜMLER ARASINA GİREN SCOTT AYNI ZAMANDA, DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞİRKETLERİNİN ORTAKLIĞIYLA KURDUĞU “CACTUS JACK” İSİMLİ KREATİF KOLEKTİFİN CEO’SU VE “CACTUS JACK FOUNDATION” İSİMLİ DERNEĞİN KURUCUSU OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. EĞİTİME VE YARATICI KAYNAKLARA ERİŞİMDE YARDIMA İHTİYACI OLAN GENÇLERE DESTEK OLMAK, ONLARIN HAYATLARINA GÜÇ KATMAK VE UZUN VADELİ BAŞARILARA ULAŞMALARI ADINA GEREKLİ İMKANLARI SAĞLAMAK ÜZERİNE ÇALIŞAN DERNEK, PARSONS SCHOOL OF DESIGN İLE BİR MODA PROGRAMI ÜZERİNDE İŞ BİRLİĞİNE GİDEREK AFRİKA ORİJİNLİ ÖĞRENCİLER İÇİN BİR DE BURS PROGRAMI OLUŞTURMUŞTUR.

KIM JONES VE TRAVIS SCOTT TARAFINDAN TASARLANAN DIOR ERKEK YAZ 2022 KOLEKSİYONU, 25 HAZİRAN’DA PARİS’TE YAPILACAK DEFİLE İLE SUNULACAK. TÜRKİYE SAATİ İLE 15:30’DA BAŞLAYACAK DEFİLE DIOR.COM’DAN CANLI İZLENEBİLECEK.

Önceki ve Sonraki
Haberler