MODA - TASARIMCILAR

JW Anderson ilk gözlük koleksiyonuyla yine çok iddialı

Son dönemin en gözde markalarından JW Anderson, ilginç tasarımlara sahip ilk gözlük koleksiyonunu çıkardı. Koleksiyonda; birinci sınıf İtalyan Mazzuchelli asetatından hazırlanmış ve çapalarla süslenmiş dört gözlük modeli yer alıyor. Her bir gözlük, markanın önemli parçalarından izler taşıyor

profil
BT Ekip
24.06.2024
JW Anderson ilk gözlük koleksiyonuyla yine çok iddialı

JW Anderson, markanın ikonik tasarımlarının özünü yakalayan ve dört unisex stili içeren yeni gözlük koleksiyonunu piyasaya sürdü. İtalya’dan temin edilen birinci sınıf Mazzuchelli asetattan üretilen koleksiyon, canlı bir renk yelpazesi ve benzersiz tasarım ögelerini içeriyor.

Büyük boyutlu kare lensleri ve boru şeklindeki kenarlarıyla, popüler Bumper Bag’e gönderme yapan çerçeveler, asimetrik saplar ve çapayı andıran zarif bir altın JW Anderson logosuyla süslenmiş. 

Şık ama eğlenceli bir görünüm sunan koleksiyondaki dikdörtgen çerçeveler, klasiğe modern dokunuşu takdir edenlere hitap ediyor. Bu çerçeveler, cesur yapıları ve mat gümüş uçları ile öne çıkıyor ve JW Anderson Anchor logosunun belirgin bir şekilde yer aldığı asimetrik saplar, tasarıma sofistike bir dokunuş katıyor.

Geometrik tarz; asetat ve metal detayların zarafetini birleştirerek klasik camlar ve metal saplarla şık bir çerçeve sunuyor. JW Anderson logosu, metal burunlukların üzerine zarif bir şekilde kazınmış ve simetrik saplar, zarif estetiğe katkıda bulunuyor.

Twister Bag’den ilham alan Twister tarzı çerçeveler ise JW Anderson’ın yenilikçi tasarım felsefesinin gerçek bir kanıtı gibi... Asetat malzeme, çantanın sap kıvrımına benzeyecek şekilde şekillendirilmiş; köprüde düz bir kıvrım oluşturan ve çarpıcı bir kanatlı çerçeveye doğru genişleyen hafifçe bükülmüş sapları bulunuyor.

Her bir gözlük, suni kürk kılıfla birlikte geliyor ve bu kılıflar, yeni şık gözlüğünüzün lüks bir şekilde korunmasını sağlıyor. 

JW Anderson’ın ilk gözlük koleksiyonu markanın web sitesinde ve mağazalarda 275 ile 355 dolar arasında değişen fiyatlarla satın alınabiliyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler