MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton İlkbahar-Yaz 2025 Erkek Koleksiyonu

Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü Pharrell Williams’ın imzasını taşıyan Louis Vuitton İlkbahar-Yaz 2025 Erkek Koleksiyonu, Louis Vuitton’un küresel zihniyetinin birleştirici ruhunu yansıtıyor

profil
BT Ekip
24.06.2024
Louis Vuitton İlkbahar-Yaz 2025 Erkek Koleksiyonu

Pharrell Williams imzası taşıyan Louis Vuitton İlkbahar-Yaz 2025 Erkek Koleksiyonu, dünyada birlikte yaşayan insanları selamlıyor. Koleksiyon, evimiz olarak adlandırdığımız gezegenden uzaklaşarak, türümüzü güneş perspektifinden, alçakgönüllü ve güç ile uyumlu bir şekilde yansıtıyor. 

Uluslararası LVERS topluluğu Paris’te bir araya gelirken, Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü Pharrell Williams, hazırladığı kolleksiyonla, Louis Vuitton’un küresel zihniyetinin birleştirici ruhunu yansıtıyor. Maison’un DNA’sında olan seyahat tutkusunu harekete geçiren koleksiyon, dünyanın dört bir yanında bizi birbirimize bağlayan benzerlikleri gösteriyor. 

Her biri aynı güneş tarafından aydınlatılan gezegendeki tüm insanların ten renklerinin nüanslarını, incelikli bir ustalıkla hazırlanmış tonal siluetlerle işleyen koleksiyon, insanlığın makro ve mikro görünümleri arasındaki ilişkiyi ortaya koyuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler