EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

H&M Studio 2016-17 Sonbahar-Kış

Paris'teki tarihi Bourse de Commerce binasının kubbeli çatısının altında gerçekleşen defilenin esin kaynağı güçlü kadınlar ve bağımsız zihinlerin güzelliğiydi.

H&M Studio 2016-17 Sonbahar-Kış
H&M Studio 2016-17 Sonbahar-Kış
Aralarında Amber Valetta, Jourdan Dunn, Freja Beha Erichsen, Ashley Graham, Soo Joo Park ve Hari Nef gibi isimlerin de bulunduğu mankenler, bir kadının bireyselliğini ve kadın karakterinin zenginliğini ifade eden görünümlerle podyuma çıktılar.

Mankenler, donmuş bir gölün berraklığına ve büyüsüne sahip, doğanın koleksiyon üzerindeki etkisini yansıtan ve defileye özel olarak oluşturulmuş bir podyumda yürüdüler.

Koleksiyonda omuzları ve beli vurgulayan feminen siluete yeniden ilgi gösterilirken, bu siluete kovboy şapkalarının ve çizmelerinin draması ve duruşu eklendi. H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, "Bu koleksiyon tamamen kadınların gücü,güzelliği ve bu gücü stilimizle nasıl yansıttığımızla ilgilidir. İsveç mirasının ve folklorünün etkilerini taşıyan el işçiliği ile güçlü terzilik arasındaki kontrastı seviyorum" diyor.

Defilenin müziği, Air ikilisinden Nicolas Godin tarafından özel olarak hazırlandı ve modu yükseltmek için arkada bir koro canlı olarak şarkılar söyledi. Bu sınırlı koleksiyon, 8 Eylül'den itibaren 200 mağazada satışa sunulacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler