EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Gucci’den erkekler için renkli ve neşeli ananas koleksiyonu

Gucci mağazalarında ve internet sitesinde erkekler için satışa sunulan Gucci Pineapple koleksiyonu, ananas motifinin kullanıldığı renkli ve eğlenceli kıyafet ve aksesuarlarla dikkat çekiyor

Gucci’den erkekler için renkli ve neşeli ananas koleksiyonu

Gucci’nin ananas motifinin kullanıldığı, eğlenceli ve renkli erkek hazır giyim ve aksesuar koleksiyonu Pineapple, görücüye çıktı. Koleksiyonda öne çıkan ananas tasarımı, asil ailelerin armalarını hatırlatıyor. Kolej ve sokak giyimi estetiğini, daha derin maviler ve yeşillerle tamamlanan bir pastel paletinde birleştiren Gucci Pineapple koleksiyonu, neşeli bir ruh hali sunuyor.

Koleksiyonda resmi giyimden polar eşofmanlara uzanan hazır giyim parçalarına spor ayakkabılar ve deri aksesuarlar eşlik ediyor. Gucci Pineapple koleksiyonu, fotoğraf çekimleri jet sosyetenin sevilen kış kaçamağı olan Palm Beach’teki The Colony Hotel’de gerçekleştirilen neşeli bir kampanyayla tanıtılıyor. Dünya çapındaki Gucci mağazalarında ve bazı özel pop-up mağazalarında satışa sunulan koleksiyondaki parçalar, aynı zamanda gucci.com’dan da satın alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler