EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Exquise İlkbahar-Yaz 2019

“Yaşadığın hayatı sev, sevdiğin hayatı yaşa!” mottosu, Exquise’in #HybridTales isimli İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunun çıkış noktası. Koleksiyon, yazın büyük bir bölümünü şehirde geçirmek durumunda olan, ancak devamlı keşfetme ve seyahat etme arzusuna sahip ve bu tutkuyu şehir hayatındaki stiline yansıtan kadınlardan ilham alıyor.

profil
BT Ekip
05.02.2019
Exquise İlkbahar-Yaz 2019

Sıcak yaz akşamlarında özlem duyulan serinliği romantik şehirli kadınlara hissettirmeyi arzulayan Exquise İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunda pastel tonlardan oluşan beyaz, mint, mercan, lila gibi renk kombinasyonlarıyla hafif ve doğal kumaşlar bir arada. Uçuşan volanlar, zarif çiçek desenleri, yazın vazgeçilmez olan çizgi ve puantiyeler ise koleksiyonu tamamlayan diğer özellikler.

 

Seyyah şehirli kadınların dünyaya ve doğaya sadık, keşfetmeyi seven misyoner ruhu koleksiyondaki toprak tonlarıyla hayat buluyor. Doğadan ilham alan desenlerle bir arada kullanılan keten kumaşlar, Exquise kadınına modern bir seyyah imajı veriyor. Cesur formların kullanıldığı koleksiyonda, bel kıvrımına vurgu yapan etek ve elbiseler, bacak boyunu cesurca ortaya çıkaran yırtmaçlar, hacimli kol formları, uçuşan piliseler, üç boyutlu çiçekler ve boncuklu büyük püsküllerle tamamlanan bağcıklar ön planda.

 


Önceki ve Sonraki
Haberler