EN ÇOK
OKUNAN

Disney, 101 Dalmaçyalı koleksiyonuna özel, Kate Moss’lu animasyon hazırladı

101 Dalmaçyalı filminden esinlenilen ve Disney ile Givenchy iş birliğinden doğan ikinci koleksiyona özel bir animasyon hazırlandı. Paris’teki Givenchy mağazasının önünde geçen, Disney’in hazırladığı animasyonun yıldızları ise Kate Moss, koleksiyonun tasarımcısı Matthew M Williams ve Dalmaçyalılar

Disney, 101 Dalmaçyalı koleksiyonuna özel, Kate Moss’lu animasyon hazırladı

Disney ve Givenchy, uzun vadeli iş birliklerinin ikinci koleksiyonunda, Disney'in 1961 yapımı animasyon filmi ‘101 Dalmaçyalı'dan esinlendi. Sınırlı sayıda hazırlanan kapsül koleksiyonun lookbook'unun yayınlanmasının ardından Walt Disney Animation Studios, ünlü yönetmen ve animatör Eric Goldberg tarafından yönetilen, elle çizilmiş özel bir animasyon yayınladı.

Kısa film tadındaki, Paris'teki Avenue George V'deki Givenchy'de geçen animasyon filmin yıldızları ise Kate Moss, koleksiyonun tasarımcısı Matthew M Williams ve Dalmaçyalılar.

Eric Goldberg, hazırladığı animasyonla ilgili şunları söylüyor: "Givenchy Evi'nin yaratıcı ve eğlenceli merceğinden 101 Dalmaçyalı karakterlerle bir hikaye anlatma ve yeni animasyonlar yaratma fırsatına sahip olmak vazgeçilmez bir rüyaydı. Bu sevilen karakterleri benzersiz bir şekilde hayata döndürmek için bu kadar yetenekli yaratıcılarla iş birliği yapmak gerçek bir zevkti."

Önceki ve Sonraki
Haberler