EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Dior’un yeni uluslararası moda ve güzellik elçisi Emma Raducanu oldu

2021 Amerika Açık Tenis Turnuvası’nda şampiyon olan 18 yaşındaki Britanyalı tenisçi Emma Raducanu, Dior ailesine katıldı. Yeni Dior elçisi, son James Bond filmi ‘No Time to Die’ın Londra’daki Royal Albert Hall’da gerçekleşen dünya prömiyerine Dior Cruise 2022 koleksiyonu için tasarlanan bir elbiseyle katılmıştı.

profil
BT Ekip
20.10.2021
Dior’un yeni uluslararası moda ve güzellik elçisi Emma Raducanu oldu

Emma Raducanu, Maria Grazia Chiuri’nin Kreatif Direktör olduğu kadın koleksiyonlarının yeni elçisi ve Peter Philips’in Kreatif ve Görsel Direktörü olduğu kozmetik ürünlerinin yeni yüzü olarak Dior ile anlaştı.  

2021 Amerika Açık Tenis Turnuvası’nda şampiyon olan 18 yaşındaki Britanyalı tenisçi Emma Raducanu, benzersiz oyun stili, pek çok kültürden beslenen kişiliği, samimiyeti ve başarılı kariyeriyle var olan kodları şimdiden derinden sarsıyor. 

Yeni Dior elçisi, son James Bond filmi ‘No Time to Die’ın 28 Eylül tarihinde Londra’daki Royal Albert Hall’da gerçekleşen dünya prömiyerinde görünümüyle dikkat çekmişti. Emma Raducanu, galaya Maria Grazia Chiuri tarafından Dior Cruise 2022 koleksiyonu için tasarlanan bir elbiseyle katılmıştı.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler