MODA - TASARIMCILAR

Dior'un Yastık Çanta’sını rahatlıkla uyumak için kullanabilirsiniz

JW Anderson’dan sonra Dior’un kreatif direktörü Kim Jones da uykusuna ve rahatına düşkünler için Yastık Çanta tasarladı. Dior'un Sonbahar/Kış 2023 Erkek Koleksiyonu’nda yer alan Yastık Çanta, çıkarılabilir askılar ve iç ceplere sahip ve tam 3700 dolarlık etikete sahip

Dior'un Yastık Çanta’sını rahatlıkla uyumak için kullanabilirsiniz

Kim Jones, Dior'un erkek giyim bölümü için eğlenceyle zarafeti dengeleyen sofistike koleksiyonlara imza atmaya devam ediyor. Bu yılın Ocak ayında Paris Moda Haftası'nda sunulan Dior'un Sonbahar/Kış 2023 Erkek Koleksiyonu, modern erkeğin maskülen siluetlerini yeniden tanımlamıştı. Dior, en yeni aksesuar serisini podyumda tanıttı, bunların arasında en dikkat çeken parçalardan biri de Yastık Çanta oldu.

İngiliz marka JW Anderson'ın hareket halindeyken dinlenmek isteyenler için tasarladığı yastık şeklindeki çantadan sonra birçok ünlü tasarımcının aklında uyku vardı. Kim Jones da bu tasarımcılardan biriydi. Dior'un Sonbahar/Kış 23 Yastık Çanta’sı, gösterişli dış hatlarıyla benzer temayı destekliyor. Damarlı timsah derisinden yapılan çanta, klasik Sele çantaya benzeyen yuvarlak bir kapağa sahip. ‘CD’ donanımı ortadan sabitlenen çanta, çıkarılabilir askılar ve iç ceplere sahip.

Haki, mor ve siyah renklerde çalışılan Dior'un Yastık Çanta’sı, 3.700 dolar karşılığında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler