MODA - TASARIMCILAR

Crocs ile Feng Chen Wang'ın iş birliği gelecekten haber veriyor

Ünlü tasarımcı Feng Chen Wang Crocs ile yaptığı iş birliği sonucunda Siren Clog ve Echo Clog'a son derece modern bir görünüm kazandırdı. Dönüştürülebilir özelliğe sahip her iki ayakkabı modeli de fütüristik özellikleriyle gelecekten haber veriyor

Crocs ile Feng Chen Wang'ın iş birliği gelecekten haber veriyor

Çin doğumlu, Londra merkezli tasarımcı Feng Chen Wang, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunda Crocs ile yaptığı iş birliğinden doğan tasarımlara da yer veriyor.

Daha önce Converse ile de iş birliği yapan Wang; klasik ayakkabı stillerini yeniden yorumlamak için ilk kez Crocs ile bir araya geldi. Başarılı tasarımcı, Crocs'un Siren Clog ve Echo Clog siluetlerine fütürist bir yaklaşım getirdi.

Her iki ayakkabı da birden fazla şekilde giyilebilecek dönüştürücü tasarımlara sahip. Echo Clog’da; gümüş Feng Chen Wang iğneli, delikli, siyah deri bir üst kısım ve bot benzeri bir görünüm için çıkarılabilir ayak bileği manşetleri bulunuyor. Topuklu Siren Clog ise jumbo boyutlu platform tabanlarla bantlı orta ayak detaylarına sahip ve metalik topuk yazısı ile diz boyu motorcu botuna dönüşebiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi