MODA - TASARIMCILAR

Candy Crush’tan dilendiğinde koltuk gibi kullanılabilen elbise: The Sweet Seat

Mobil oyun Candy Crush Saga ile çılgın İngiliz tasarımcı Christian Cowan, The Sweet Seat adını verdikleri bir kıyafete imza attı. Üzerinde Candy Crush’ın ikonik renklerini ve şekerlerini taşıyan giysi, işlevsel olarak bir armut gibi çalışıyor; The Sweet Seat’i giyen kişi, arkasına yaslanıp istediği yere oturabiliyor

Candy Crush’tan dilendiğinde koltuk gibi kullanılabilen elbise: The Sweet Seat

Tüm dünyada milyonlarca oyuncusu bulunan Candy Crush Saga, ünlü moda tasarımcısı Christian Cowan ile iş birliği yaparak The Sweet Seat adı verilen bir kıyafete imza attı. Sınırlı sayıda üretilen The Sweet Seat, dünyanın dört bir yanında işe gidip gelenler için ve benzersiz bir çözüm sunuyor.

Trafiğin yoğun olduğu saatlerde toplu taşıma araçlarında yer bulmanın zorluğundan ilham alınarak tasarlanan The Sweet Seat, modaya uygun ancak son derece pratik, giyilebilir bir koltuk görevi görüyor. Candy Crush’ın renklerinden ve ikonik şekillerinden yola çıkılarak tasarlanan The Sweet Seat, oyunculara en sevdikleri şekerleri üzerlerinde taşıma olanağı sunuyor.

Cesur ve ilginç koleksiyonlarıyla tanınan Christian Cowan, Candy Crush ile yaptığı iş birliğinde The Sweet Seat'e eğlenceli ve esprili dokunuşunu kattı ve onu konfor için modadan ödün vermeyecek şekilde hayata geçirdi. Bu ilginç tasarım, Cowan'ın yaratıcılığını ve yüksek moda hünerini Candy Crush'ın eğlenceli renkler, şekerler ve desenler dünyasıyla harmanlıyor.

The Sweet Seat, tek başına elbise olarak veya bir kıyafetin üstüne aksesuar olarak giyilebilen damla siluetli bir giysi. İşlevsel olarak, bir armut gibi çalışıyor; The Sweet Seat’i giyen kişi, arkasına yaslanıp istediği yere oturabiliyor.

Christian Cowan, The Sweet Seat için şunları söyledi: "Bu parça, Candy Crush'ın işe gidip gelmek gibi sıradan görevlere getirdiği eğlenceden ilham alıyor. Bu iş birliğinin sevdiğim yanı, günlük bir soruna neşeli bir çözüm getirmesi."

Candy Crush Saga Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Luken Aragon ise şunları söyledi: "Yolculuk halindeyken Candy Crush oynayan sadık hayranlarımız, günlük hayatlarına getirdiğimiz renk ve eğlenceye bayılıyorlar. İşe gidip gelirken The Sweet Seat ile kendi koltuklarını üzerlerinde taşıyabilecekler, böylelikle seviye atlamalarını hiçbir şey engelleyemeyecek. "

Sınırlı sayıda üretilen The Swaat Seat, christiancowan.com/candycrush adresinden 1.000 dolara satın alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler