EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Bulgari, Yaz 2022 sezonunu Bodrum'da karşılıyor

Mücevher sektörünün önde gelen markalarından Bulgari, Bodrum Yalıkavak Marina’daki yazlık mağazasının kapılarını Yaz 2022 sezonu için yeniden açtı. Markanın Romalı kimliğini yansıtan mağazanın dekorasyonunda baş rolü oynayan safran rengi, Bodrum’un etkileyici gün batımlarından ilham alıyor

Bulgari, Yaz 2022 sezonunu Bodrum'da karşılıyor

2021 yılında CEO Jean-Christophe Babin’in ev sahipliğinde gerçekleşen göz alıcı bir davetle Capri, Mikonos, St. Tropez, İbiza ve Dubai gibi gözde yaz destinasyonlarına Bodrum’un lüks noktası Yalıkavak Marina mağazasını da ekleyen Bulgari, kapılarını Yaz 2022 sezonunda alışveriş severlere yeniden açtı.

110 m2 büyüklüğündeki mağaza, markanın Romalı kimliğini yansıtırken dekorasyonun baş rolündeki safran rengi, şehrin etkileyici gün batımlarından ilham alıyor. Eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatan mağazada misafirleri, özgürlük ve meraktan doğan büyüleyici anları keşfetmeye davet eden 2022 Bulgari Resort Koleksiyonu karşılıyor. Koleksiyonda öne çıkan rafya ve mercan rengi derinin bir araya geldiği bucket ve tote çantalar, zamansız siluet ve sakin şıklıkla deniz kenarı yaz stiline Bulgari dokunuşu katacak.

Bulgari, Yalıkavak Marina mağazasında, konuklarını geniş ürün seçkisiyle her zevke hitap eden eşsiz mücevher, saat ve aksesuarların yanı sıra yazlık mağazalara özel yaratılan tasarımları keşfetmeye davet ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler