EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Bulgari Serpenti Viper’da metamorfoz devam ediyor

Bulgari’nin en ikonik motiflerinden biri olan yılan, Serpenti Viper 2022 mücevher koleksiyonunda metamorfoz yaşamaya devam ediyor. Koleksiyonda; ikonik Serpenti Viper bilezik ve yüzüğün sade yorumları ile 18 ayar sarı, pembe veya beyaz altın monokrom metal seçeneklerinden oluşan altı yeni kreasyon yer alıyor

Bulgari Serpenti Viper’da metamorfoz devam ediyor

2022 Serpenti Viper mücevher koleksiyonu, arkasındaki hikayeyle, büyüleyici Bulgari yılanının macerasında hipnotize edecek yeni bir sayfa açıyor.

Bulgari’nin en ikonik motifi, 1940’larda sunulduğu günden bu yana ilk stilize tubogas versiyonlarından Serpenti Viper’ın modern ve özgün yorumlarına doğru evrim geçirerek, sürekli değişime uğrayan yapısını ve kararlı dönüşüm gücünü sergilemeye devam ediyor.

Ünlü Serpenti Viper mücevherlerinin en yeni serisinde dekoratif unsurlar elenerek tasarımların orijinal ve benzersiz güzellikleri ortaya çıkarılıyor. Sade ve radikal bir şeklin mükemmel ifadesini yakalayan 2022 mücevherleri, tasarımın gücüne odaklanırken Serpenti’nin büyüleyici pullarının en saf yorumlarıyla oyunlar oynuyor.

Bir grafik ve ikonik tasarım unsuru, üç farklı set için üç altın tonu ve sonsuz stiller yaratma imkanı... İkonik Serpenti Viper bilezik ve yüzüğün sade yorumları ile 18 ayar sarı, pembe veya beyaz altın monokrom metal seçeneklerinden oluşan altı yeni kreasyonun her biri göz alıyor. Bulgari’nin uzman zanaatkarlarının yaratıcı ellerinde şekillenen mücevherler, gelişmiş geometrileri ve duyulara hitap eden kıvrımlarıyla benzersiz bir sinerjiyi yansıtıyor. İçteki altın tele elde tek tek sarmayı gerektiren bu karmaşık işlem, Serpenti mücevherlerinin imzası niteliğindeki esnekliği sağlıyor. Bir ilk olarak, her kreasyon etik altın kullanıldığını belgeleyen bir sertifikayla sunulacak. Bulgari mücevherlerinin tamamı, Ocak 2022’den bu yana tümüyle izlenebilir, resmi belgeli kaynaklardan elde edilen altından üretiliyor. Bu gelişme, şirketin sürdürülebilir lüks alanındaki taahhüdünü teyit ediyor.

Her an her yerde tek olarak ya da maksimum etki için göz alıcı kombinasyonlar halinde kullanılabilen yeni kreasyonlar, ‘ikinci bir ten hissi’ kavramına mükemmel bir şekilde hayat veriyor. Serpenti sürekli evrim geçiriyor ve asla aynı kalmıyor. Toplamı 40 karatı aşan pavé pırlanta içeren 18 ayar pembe altın ışıltılı bir kolye, koleksiyona şıklık ve cazibe katıyor. Boynu büyüleyici ve duyusal bir şekilde süsleyen kolye, özgün bir estetiği değerli taşın zamansız zarafetiyle buluşturuyor. Sofistike ikona yeni bir hayat veren ve çok yönlü doğasını vurgulayan bu parça, stiliyle her ortama damga vuracak bir görünüm sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler