EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Bulgari’den harikalar diyarını andıran mücevher koleksiyonu: Eden The Garden Of Wonders

Bulgari’nin yeni mücevher koleksiyonu Eden The Garden Of Wonders, lüks moda evinin tarihinde ilk kez zümrüde adanmış 30'dan fazla kreasyon barındırıyor. Harikalar diyarını andıran koleksiyonun kampanya tanıtımını ise ünlü oyuncular Anna Hathaway, Zendaya ve Priyanka Chopra yapıyor

Bulgari’den harikalar diyarını andıran mücevher koleksiyonu: Eden The Garden Of Wonders

Bulgari, Bulgari Eden The Garden Of Wonders adını verdiği yeni Yüksek Mücevher ve Lüks Saat koleksiyonunu tanıttı. Harikalar diyarı olarak yansıtılan koleksiyon; sınırsız yaratıcılık ve rakipsiz ustalık dünyasını yansıtıyor. 140'tan fazla parçadan oluşan koleksiyon, Bulgari tarihinde ilk kez muhteşem zümrüde adanmış 30'dan fazla kreasyon barındırıyor. Koleksiyonun tanıtımını ise moda evinin ünlü temsilcileri başarılı oyuncular Anna Hathaway, Zendaya ve Priyanka Chopra yapıyor.

Koleksiyonda taklit edilmek yerine yeniden yorumlanan doğa, yalnızca insan ustalığının ve Bulgari'nin estetik anlayışının gerçek sanat eserlerine dönüştürebileceği sonsuz bir hayal gücü alanı sunuyor. Bu benzersizliğin mükemmel bir örneği olan Emerald Glory parçası, dokusu dantelin yumuşaklığını anımsatan eşsiz bir yüksek mücevher kreasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Dönüştürülebilirlik düşünülerek tasarlanan bu kolye, kolye veya taç olarak da takılabiliyor ve ayrıca çıkarılabilir bir gerdanlığa sahip. Tamamlanması için 3000 saatin üzerinde el işçiliği gerektiren bu parça, toplam 220 karatın üzerinde bir dizi elmasla çevrili 11 armut biçimli Kolombiya zümrüdünün inanılmaz bir düzenini gösteriyor.

Metamorfoz fikrini kutlayan, pembe altın ve pırlantalardan hazırlanmış Serpenti Spinel Embrace kolye ise Tacikistan'dan 25.70 karatlık damla şekilli pembe bir spinelin çevresini sarıyor. Serpenti Okyanus Hazinesi'nde ise iki yılan birleşerek, 61.30 karatlık damla şekilli olağanüstü bir Sri Lanka safirini tutan bir döndürme hareketine sahip platin ve pırlanta kolyeyi oluşturur.

Renkli değerli taşların ustası Bulgari, bu yeni koleksiyonla benzersiz, cüretkar ama son derece zarif eşleşmeleri yan yana getirerek renk deneylerinde yeni zirvelere ulaşıyor. Doğanın uzun bir kış uykusundan sonra uyanması gibi, Flowers of Eden kolyede de harika çiçeklerden oluşan bir jübile çiçek açıyor ve bu da koleksiyonun zenginliğini yansıtıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler