EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Bulgari, BAFTA Gala ve EE British Academy Film Awards’ın 2022 sponsoru oldu

Dünyaca ünlü lüks tüketim markası Bulgari, 2022’de BAFTA Gala’nın resmi destekleyici ortağı, EE British Academy Film Awards’ın ise resmi mücevher ve saat ortağı olduğunu duyurdu. Bulgari iş birliğini kutlamak için daha önce hiç görülmemiş sekiz mücevherden oluşan özel bir koleksiyon çıkaracak. Bu özel koleksiyon, 11 Mart’ta BAFTA Gala’da konuklar Royal Albert Hall’de kırmızı halıda yürürlerken ilk kez görülecek

Bulgari, BAFTA Gala ve EE British Academy Film Awards’ın 2022 sponsoru oldu

Bulgari, zengin sinema mirasını kutlamak için küresel bağımsız sanat derneği BAFTA ile önemli bir ortaklık başlatıyor. Bulgari, sinema tarihi boyunca Sharon Stone, Lady Gaga, Ingrid Bergman, Audrey Hepburn, Priyanka Chopra ve Zendaya gibi isimlerin üzerinde göründüğü 40’tan fazla sinema filminde yer aldı. Bulgari Group CEO’su Jean-Christophe Babin, “Bulgari’nin beyaz perdede büyük bir mirası var; muhteşem kreasyonlarımız uzun zamandır sinemanın önde gelen yıldızlarının üzerinde parıldadı; aralarında 1967’de BAFTA Film Ödülleri’ne Bulgari mücevherleriyle katılan Elizabeth Taylor da vardı. Bu önemli mirasın uzantısı olarak, ben de 2022’de Bulgari ve BAFTA’nın iş birliğini duyurmaktan gurur duyuyorum. BAFTA’nın temel ilkeleri, Bulgari’nin temel değerleriyle örtüşüyor ve sinema endüstrisinde yetenekleri ve mükemmelliği kutlamak için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bulgari, ortaklığın bir parçası olarak 13 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan EE İngiliz Akademisi Film Ödülleri’nin Resmi Mücevherat ve Saat Ortağı olmasını ise, daha önce hiç görülmemiş sekiz mücevherden oluşan koleksiyonu piyasaya sürecek. Bu özel koleksiyon, Royal Albert Hall’de konuklar kırmızı halıda yürüdüklerinde ilk kez görülecek.

BAFTA CEO’su Amanda Berry OBE, “BAFTA Gala ve EE İngiliz Akademisi Film Ödülleri çevresinde Bulgari ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bulgari’nin sinema tutkusu ortaklığımızı mükemmel bir şekilde tamamlarken, seçkin mücevherleri etkinliklerimize ek bir cazibe katıyor. En büyük bağış toplama etkinliğimiz olan BAFTA Gala’nın resmi destekçisi olarak Bulgari; film, oyun ve televizyon sektörlerinde kariyer geliştirmeleri için yetenekli bireyleri yetiştirme ve destekleme konusundaki kararlılığımızı paylaşıyor.”

BAFTA, 1947 yılına dayanan filmde mükemmellik ile eş anlamlıdır ve

Bulgari ayrıca, Londra’daki bir mağazasında, Roma arşivinden 17 Heritage Collection parçasını sergileyerek BAFTA’nın 1947 yılına dayanan sinemada mükemmelik arayışını onurlandırıyor. Daha önce Elizabeth Taylor, Gina Lollobrigida ve Roberta Brooke Russell Astor gibi isimlerin sahip olduğu ya da Sophia Loren gibi isimlerin kullandığı mücevherler, 14 Mart’a kadar görülebilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler