MODA - TASARIMCILAR

Bottega Veneta Kış 2023 kampanyası: Bir Milano hikayesi

Lüks İtalyan markası Bottega Veneta’nın 2023 kışı için hazırladığı kampanyanın fonunda, dinamik sokakları, asansörleri ve merdivenleriyle Milano yer alıyor. Kampanya, kamusal ve özel alanlar arasındaki sınırları bulanıklaştırmayı amaçlıyor

Bottega Veneta Kış 2023 kampanyası: Bir Milano hikayesi

Bottega Veneta'nın 2023 kış kampanyası, Matthieu Blazy'nin kreatif direktörlüğünde, modern modanın karmaşıklığını bir dikişle keşfediyor. İtalyan marka bu sezon, yeni kampanyasında vizyonunu yansıtmak için birden fazla fotoğrafçının kolektif bakış açısına güvendi. Dinamik sokaklarından samimi asansörlerine ve merdivenlerine kadar Milano'yu kendisine fon yapan Bottega Veneta kış kampanyası, kamusal ve özel alanlar arasındaki sınırları bulanıklaştırmayı amaçlıyor.

Bu incelikli bağlam, markanın sezona yönelik eklektik teklif yelpazesini öne çıkarmaya hizmet ediyor. Kış koleksiyonu tek bir anlatımla sınırlı değil; her kışın ana parçası olan süslü paltolardan günlük gardırobu yeniden tanımlayan rahat kolsuz üstlere ve kot pantolonlara kadar her şeyi içeriyor.

Elbette hiçbir Bottega Veneta koleksiyonu ikonik Intrecciato çantaları olmadan tamamlanmış sayılmaz. Marka mirasına saygı duruşunda bulunan bu çantalar, giysiyi tamamlayan dokunsal kaliteyi koruyor. Bottega Veneta'nın Kış 2023 kampanyası, özünde çağdaş modaya yönelik seçilmiş bir rehber görevi görüyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog