MODA - ALIŞ - VERİŞ

Valentino yeni butiğini İstinyePark’ta açtı

Lüks İtalyan markası Valentino, Türkiye’deki yeni butiğini İstanbul’un gözde alışveriş merkezlerinden İstiyePark’ta açtı. 50 metrekarelik mağazanın iç mimarisi, 1930'ların Art Déco motiflerine ve 1970'lerin cesur estetiğine atıfta bulunuyor.

Valentino yeni butiğini İstinyePark’ta açtı

Maison Valentino, yeni butiğini Türkiye'nin ünlü alışveriş merkezi İstinyePark İstanbul’da açtı. 50 metrekarelik butik, Valentino'nun dünya çapındaki ağını geliştirme yolunda atılan önemli bir adım.

Mağazanın iç mimarisi, 1930'ların Art Déco motiflerine ve 1970'lerin cesur estetiğine atıfta bulunuyor. Bu referanslar, eklektik bir malzeme paleti ve Roma yapılarından esinlenen detaylarla bir araya gelerek çağdaş bir dil oluşturuyor. Tekstil duvarlarda kullanılan renk tonları, couture dünyasına ait prova mankenlerine bir selam niteliği taşıyor. Pirinç ve şeffaf akrilik unsurlar; sıcaklık, zariflik ve gösterişsiz lüks hissine katkıda bulunuyor. Kanepeler ve desenli kilimler de dahil olmak üzere tüm mobilyalar konfor hissini artırıyor.

Valentino İstinyePark butiğinde, Valentino Garavani’nin en yeni ayakkabı, çanta ve küçük deri aksesuar koleksiyonları yer alıyor. Tüm ürünler, beklenmedik tasarım detaylarına sahip, mütevazi bir düzenlemeyle sunuluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog