EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Bir çantada iki çanta!

Ünlü Japon tasarımcı Issey Miyake’nin İlkbahar-Yaz 2022 için çıkardığı Lucent W Color serisi, her iki yüzünde kullanılan farklı renkler ve malzemelerle bir çantayı iki farklı şekilde kullanma imkanı sunuyor

Bir çantada iki çanta!

Issey Miyake’nin İlkbahar-Yaz 2022 Bao Bao koleksiyonunda yer alan Lucent W Color serisi; ön ve arka yüzleri farklı renklerde olan çantalarla modaseverlere farklı alternatifler ve eğlence sunuyor. Çantalarda kullanılan metalik malzemenin dokusu da, her iki tarafta değişkenlik göstererek çantalara faklı bir ifade kazandırıyor. Seri, kullanıcının aynı çantayı iki farklı şekilde kullanmanın keyfini çıkarmasını sağlıyor.

Issey Miyake, doğanın uyanışını temsil eden kısa bir video aracılığıyla bu yeni serinin tanıtımını yapıyor. Videoda çantada kullanılan üçgenler, bir kelebeğin uçmasına izin veren çiçek yaprakları gibi açılıyor.

Lucent W Color serisi; iki stil ve dört renkte çantadan oluşuyor. Açık mavi x koyu mavi, açık pembe x fuşya, açık gri x koyu gri, haki x koyu yeşil renklerindeki çantaların fiyatı ise 525 ve 340 Euro. Seri Issey Miyake mağazalarında ve internet sitesinde satışta.

Önceki ve Sonraki
Haberler