EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Erşan Kuneri ,13 Mayıs Cuma günü seyirciyle buluşuyor

Cem Yılmaz’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve başrollerini Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak ile paylaştığı ‘Erşan Kuneri’, 13 Mayıs Cuma günü, Netflix’te seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor

Erşan Kuneri ,13 Mayıs Cuma günü seyirciyle buluşuyor

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, başrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak’ın yer aldığı ‘Erşan Kuneri’nin Netflix’te seyirciyle buluşmasına sayılı günler kaldı. Netflix, 13 Mayıs Cuma günü ekranlara gelecek olan diziyle ilgili ilk görselleri yayınladı.

Uzun süredir merakla beklenen ve Cem Yılmaz’ın üzerinde titizlikle çalıştığı ‘Erşan Kuneri’nin konusu şöyle: Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri, 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirir ve radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları; İran sinemasından korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

Önceki ve Sonraki
Haberler