EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Jamie Dornan, erkeklerin kendisi gibi giyinmesini istiyor

Yakışıklı oyuncu Jamie Dornan, bir arkadaşıyla birlikte Eleven Eleven adını taşıyan bir hazır giyim markası kurdu. “Alışveriş yapmaktan nefret ediyorum ve tüm erkeklerin benim gibi giyinmesini istiyorum” diyen Dornan, hemcinslerine zamansız bir kapsül gardırop sunduklarını söylüyor

 Jamie Dornan, erkeklerin kendisi gibi giyinmesini istiyor

BBC draması ‘The Tourist’ ve film serisi ‘Grinin Elli Tonu'ndaki rolleriyle tanınan ünlü aktör Jamie Dornan, Eleven Eleven adını verdiği bir hazır giyim markası kurdu. Markanın duyurusunu Instagram hesabından yapan Dornan, erkeklere ‘zamansız bir kapsül gardırop’ sunna markayı bir arkadaşıyla birlikte kurduğunu açıkladı.

Oyuncu, yeni girişimi hakkında şunları söyledi: “Alışveriş yapmaktan nefret ediyorum ve tüm erkeklerin benim gibi giyinmesini istiyorum. Markamıza bir bak ve kendine/erkek arkadaşına/kocana/sevgiline/eski eşine-sevgiline/kardeşine her zaman iyi görüneceği bir şey al.”

Eleven Eleven koleksiyonunda yer alan chino pantolonlar, gömlekler ve polo kazaklar dahil tüm giysiler, israfı sınırlamak için aynı iplikler kullanılarak sınırlı sayıda üretiliyor.

Marka, Birleşik Krallık'taki giysilerin teslimatında kullanılan karbonu, ağaç dikerek dengeliyor ve tüm ambalajları yüzde 100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretiyor.

Kendisi eski bir model olan Jamie Dornan, markasının yüzü olmayı ise tercih etmiyor ve isminin markanın arkasında kalmasını tercih ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler