EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Aquazzura'dan ayak sağlığı için özel koleksiyon ve sprey

İtalyan ayakkabı markası Aquazzura, ünlü Alman ortopedist ve estetik doktoru Barbara Strum ile yaptığı iş birliği sonucunda özel bir koleksiyon hazırladı. Son derece rahat modellerden ve soft renklerden oluşan koleksiyona, ayak sağlığı için hazırlanan bir de ayak spreyi eşlik ediyor

Aquazzura'dan ayak sağlığı için özel koleksiyon ve sprey

Ünlü ayakkabı markası Aquazzura, tıp kariyerine ortopedi alanında başlayan ünlü Alman estetik doktoru Dr. Barbara Sturm ile yaptığı iş birliğinin sonucu olarak Dr. Sturm Ayak Spreyi ile birlikte özel bir kapsül ayakkabı koleksiyonu hazırladı.

İtalya'da el yapımı olarak üretilen Aquazzura ayakkabıları; zanaatkarlık, lüks ve giyilebilirlik geleneğinden ilham alınarak hazırlanıyor. Markanın kurucusu Edgardo Osorio, konforu gözden kaçırmadan estetik açıdan kusursuz ayakkabılar yaratma becerisiyle ünlü. Bu nedenle tasarımcının, Dr. Sturm ile iş birliği yapma kararı kimseyi şaşırtmadı.

Dr. Barbara Sturm x Aquazzura koleksiyonundaki ayakkabı ve sandaletler; süper yumuşak Nappa deriden yine ustaca eller tarafından yapılmış. Hafızalı köpüklü çift dolgulu tabanlığa sahip olan ve ‘aşırı rahat’ olarak tanımlanan modeller, grafik bir oyun yaratmak için çapraz ve düğümlü kayışlara sahip. Koleksiyondaki ayakkabılar da, sandaletler de İlkbahar/Yaz sezonu için ideal olan soft tonlarda bir paletle sunuluyor. Koleksiyonla birlikte piyasaya sürülen ayak spreyi ise dışarıda geçirilen bir günün ardından ayakları yatıştırmak ve optimum ayak sağlığı için özel içeriklerle geliştirilmiş ve cildi taze, yumuşak ve canlanmış tutuyor.

Her zaman tasarımlarının, onları giyen kadınların rahatlığından ödün vermesini gerektirmemesine dikkat eden Edgardo Osorio, yeni koleksiyonuyla ilgili şunları söylüyor: "Dr. Barbara Sturm'ün inanılmaz ürünlerinin hayranıyım ve ayak bakımında, cilt bakımı kadar etkili ve lüks olan bir ürünün eksik olduğunu gördüm. Bu, her kadının banyosunda ihtiyaç duyduğu mükemmel topuk öncesi ve sonrası ayak spreyi. Koleksiyonumuzla da son derece uyumlu.”

Önceki ve Sonraki
Haberler