EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Top Gun hayranları için özel koleksiyon

Başrolünde Tom Cruise’un oynadığı, devam filmi ‘Top Gun 2: Maveric’ geçtiğimiz hafta vizyona giren 1986 yapımı ‘Top Gun’ hayranlarına müjde! Kanadalı moda tasarımcısı Christopher Bates, ‘Top Gun’a özel unisex bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda; ilk filmde Tom Cruise ile Kelly McGillis’in giydiği tarzda kıyafetler ve aksesuarlar yer alıyor

Top Gun hayranları için özel koleksiyon

Kanadalı moda tasarımcısı Christopher Bates, bu ay sonunda vizyona girecek olan ve merakla beklenen ‘Top Gun 2: Maveric’ öncesinde, 1986 yapımı Top Gun'dan ilham alan bir koleksiyon hazırladı. Bates’in Paramount Tüketici Ürünleri ile yaptığı iş birliği sonucu çıkan Top Gun x Christopher Bates koleksiyonunun sınırlı sayıda üretilen unisex serisi, 1986 tarihli orijinal filme saygı duruşunda bulunuyor. Koleksiyonda; ceketler, sweatshirtler, tişörtler, atletler ve güneş gözlükleri gibi doğrudan filmden ilham alan ürünler yer alıyor. Koleksiyonda kullanılan tüm baskılar, gravürler ve rozetler; filmdeki orijinal sanat eserlerinin birebir aynısı olacak şekilde yapılmış.

Paramount Tüketici Ürünleri ile yaptıkları iş birliği hakkında yorum yapan Christopher Bates, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Top Gun tüm zamanların en sevdiğim filmlerinden biri ve bu koleksiyonu yaratmak benim için bir rüyanın gerçekleşmesiydi. Her parça olağanüstü malzemeler ve zanaatkarlık düzeyinde işçilikle özenle hazırlandı; detaylara büyük önem verdik. Amacımız, Top Gun'ın heyecan verici dünyasını ilk kez deneyimleyecek yeni nesle öncülük ederken, sevilen orijinal filmi gerçek ve nostaljik bir şekilde canlandırmaktı."

Paramount Tüketici Ürünleri Stratejik Ortaklıklar ve Amerika Lisansı Kıdemli Başkan Yardımcısı Jamie Drew ise şunları ekledi: "Christopher ile bu muhteşem iş birliğine imza atmak harika bir deneyim oldu. Koleksiyon, Top Gun'ın ikonik stilini yaratıcı bir şekilde şık, giyilebilir tasarımlara dönüştürdü. Bu kusursuz çizgiyi filmin hayranlarına sunduğumuz için çok heyecanlıyız."

Önceki ve Sonraki
Haberler