EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Tül eteklerden korkmayın

Kışın yavaştan gelmesiyle eteklerimizin boyu da uzamaya başladı. Birkaç sezon önce oldukça trend olan tül eteklerin tekrar gün yüzüne çıkmaya başladığını duyurmak için çok doğru bir zaman!

Tül eteklerden korkmayın
Tül eteklerden korkmayın
Tül eteklerden korkmayın! Hatta modada hiçbir şeyden korkmayın… Sokak stili kapılarını her parçaya açıyor yeter ki onu daha dengeli ve abartısız nasıl kullanacağınıza dikkat edin ve kendi stilinize göre yorumlayın. İşte size tül etek kullanımı için birkaç ipucu.

Tül etekler günlük hayatın içinde belki rahatlıkla giyilebilecek parçalar değil ancak spor parçalarla kombinleyip günlük hayata uyarlayabilir ya da daha şık parçalarla kombinleyip bir geceye katılabilirsiniz.

Bir tişört ya da bir deri ceket ya da bir babet ile oldukça sporlaştırmış oluyorsunuz görüntünüzü. Dağınık saç ya da şapka gibi aksesuarlarla tamamlarsanız bir o kadar da özenli gözükürsünüz.

Sonuçta boy sınırlaması yok o sebeple siz midi boy bir tül etekten yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Eğer böyle bir eteğiniz yoksa kendiniz de diktirebilirsiniz, inanın hiç zor değil. Ben midi etek boyların çok daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Hatta  spor ayakkabıyla sokak stiline uyarlamak çok da tarz duruyor.

Ama siz illa ki topuklum olmadan olmaz diyenlerdenseniz, o zaman üst parçalarda çok daha sade ve basit parçalardan yana tercihinizi kullanmanızda fayda var. Kısa kollu ya da kolsuz hafif dökümlü bir bluz işinizi görecektir.


Önceki ve Sonraki
Haberler