EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Takı dünyasında güçlü rüzgarlar

Yaz kombinlerinin en güçlü oyuncuları takılar, sezon değişiminde de gücünü korumaya hazırlanıyor. Bikini, beach wear, tiril tiril elbiselere eşlik eden aksesuarlar, sonbahar rüzgarlarıyla yepyeni kombinlerde yerini alacak! Bloom Jewelry markasının tasarımcısı Eda Şentürk Akçakaya, yeni sezonun takı trendlerini ve nasıl, ne şekilde kullanılabileceklerini anlattı.

profil
BT Ekip
07.09.2021
Takı dünyasında güçlü rüzgarlar

Özellikle büyük parçaların ön plana çıktığı yeni sezon takı dünyası; biraz vintage esintisi biraz pop dokunuşlarla bizi iyiden iyiye iddialı parçalara alıştırdı. Sonbahar-kış sezonunda, birkaç sene öncesine kadar yan yana gelmesini hayal edemeyeceğimiz zıtlıkta parçalar karşılıyor bizi. Sıcacık bir sweatshirt ile kombinleyeceğiniz kocaman altın renkli bir küpe ya da yün bir kazağa eşlik eden ışıltılı kolyeler artık caddelerde rahatça karşımıza çıkacak.

Sezonun olmazsa olmazı ceketlere eski dönemlere ait ya da o havayı vermiş olan tasarımlarla eşlik etmeyi deneyin. Bir anda havanızı değiştirecek olan bu etki sezonun anahtarlarından.

Takı dünyasında güçlü rüzgarlar

Yaz boyu bronz teninize eşlik eden zincirleri boynunuzdan çıkarmayın. Çünkü kazak dokusuyla buluşacak ve sonbaharın gri rengini bu altın rengi zincirler kıracak.

Takı dünyasında güçlü rüzgarlar

Yazın güneşle buluşan tüm inci takılar kışın da bizimle. Özellikle iri inci kolyeler, çizgili kazaklarla yaza gönderme yapmaya hazır.

Takı dünyasında güçlü rüzgarlar

Cuff’lar kazakların üzerine çıkarak cool bir görüntü yaratacak. Bir değil birkaç cuff yan yana takarak sade bir kombini son derece göz alıcı hale getirebilirsiniz. Bu sezon bileklerinizde göz alıcı bileklik ve cuff’lara yer vermenin tam zamanı.

Takı dünyasında güçlü rüzgarlar

Boğazlı kazaklara, ceketlere, tişörtlere ya da gömleğinize iliştireceğiniz göz alıcı bir broşla stilinizin etkisini ikiye katlayabilirsiniz. Renkli taşlı, incili, ya da grafik şekilli birkaç broş edinmenin tam zamanı!

Takı dünyasında güçlü rüzgarlar
Önceki ve Sonraki
Haberler