EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (6 Eylül-12 Eylül)

Yeni ayın yenilenme enerjileri altında güzel bir haftaya başlıyoruz. Haftanın ilk günü, kalıcı kararlar alabiliriz. Yeni bir eğitime başlamak için Merkür ve Satürn’ün uyumlu birlikteliğini değerlendirebiliriz. Olumlu enerjiler hakim olacak. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
06.09.2021
Haftalık burç yorumları (6 Eylül-12 Eylül)
  • 7 Eylül saat 03.51’de Başak Burcu’nda bir yeni ay gerçekleşecek.
  • Uranüs’ün olumlu enerjisini akıttığı yeni ay, yaşamımızda ani beklenmedik güzellikleri sunabilir. Yeni başlangıçlar için salı gününden sonraki zamanları bekleyebiliriz.
  • Kişisel girişimlerimiz için aynı günün enerjilerini, Mars ve Plüton arasındaki olumlu etkileşim ile istediğimiz yönde değişimler için değerlendirebiliriz.
  • Yaşamımızda memnun olmadığımız ne varsa rahat akışta kalarak gözden geçirebilir ve olumlu yönde dönüşümler için niyetlenebiliriz.
  • Jüpiter yönetimi altında olan 9 Eylül Perşembe gününü iyi değerlendirebiliriz, Venüs ve Jüpiter arasındaki uyumlu enerji ile istediğimiz para akışını yakalayabiliriz. Önemli olduğunu düşündüğümüz finansal yatırımlarımız için de bu dönemi değerlendirebiliriz. Bu enerji aynı zamanda yaşamımıza bereket de getirebilir.
  • 10 Eylül saat 23.38’de Venüs Akrep Burcu’na geçiş yapıyor olacak. İlişkilerimizde daha tutkulu bir enerji içine sürüklenebiliriz. Bu süreç içinde kişisel hırslarımıza yenik düşmemeye ekstra önem göstermemiz faydalı olabilir.
  • 11 Eylül’de Ay, Uranüs uyumsuzluğunda, zihinsel olarak inişli çıkışlı huzursuz bir enerji altında olabiliriz. Bu enerjinin farkında olmak ve ikili ilişkilerimizde mümkün olduğunca krizlerden uzak durmaya niyetlenmek faydalı olabilir.
  • Yeni ay enerjisi ile birlikte gökyüzü, hayatlarımıza önemli sürprizler, güzellikler getirmeye ve tükenmiş umutlarımızı yeniden yeşertmeye hazırlanıyor.
  • Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmalı ve korku frekansına kapılmamaya dikkat etmeliyiz.
  • Her şeyden önce kendimizi sevmeye özen göstermeyi hatırlayalım. Huzurlu, sağlıklı güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Yeni haftada çalışma ortamlarımızda aradığımız huzuru yakalayabilir, finansal anlamda olumlu enerjiler altında olabiliriz. Yoğun bir tempo içinde olabileceğimiz hafta genelinde, sağlığımıza ekstra olarak özen göstermeyi ihmal etmemeliyiz. Kişisel olarak yeni eğitimler ve iş başvuruları için de ideal bir zaman olabilir. Sağlıklı bir yaşama niyetlenmek için, detoks yapmak ve spora başlamak için bu haftanın enerjilerini değerlendirebiliriz.

Göklerin mesajı: Finansal anlamda şans senden yana.


Haftaya ikili ilişkilerimizde istediğimiz uyumu yakalayabileceğimiz, sorunlarımız var ise çözüme kavuşturabileceğimiz olumlu enerjilerle başlayabiliriz. Bekar olan Boğa Burçları, yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Kişisel yeteneklerimizin farkına varabiliriz. Çocuk düşünenler için de ideal bir zaman dilimi olabilir. Finansal yatırımlar, borsa, kripto para gibi alanlarda da destekleyici enerji altında olabiliriz.

Göklerin mesajı: İkili ilişkilerinde fırsatlar seninle.


Haftaya ailemizle birlikte huzuru yakalayabileceğimiz, istediğimiz dengeyi kurabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Ani bir kararla ev değiştirebilir ya da yeni bir gayrimenkul yatırımına girmeye niyetlenebiliriz. Kontrolümüz dışında kadersel değişimler içinde olabiliriz. Sağlığımızla ilgili olumlu yönde gelişmeler bizleri bekleyebilir. Sosyal çevremizde olan iletişime dikkat etmeyi ve kriz ortamlarından uzak durmayı denemeliyiz.

Göklerin mesajı: Herkesi kendin gibi bilme.


Haftaya yakın çevremizle ilgili yeni gündemlerle başlayabiliriz. İletişimimizin ve ani beklenmedik seyahatlerimizin artabileceği bir hafta. Üretken bir dönem içinde olurken, ailevi sıkıntılar karşımıza çıkabilir. Yeni eğitim fırsatları yakalayabilir ve yeni bir işe başlamaya karar verebiliriz. Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamız gereken bir hafta olabilir.

Göklerin mesajı: Yeni bir aşk kapını çalabilir.


Finansal anlamda rahat bir nefes alabileceğimiz bu hafta içinde aynı zamanda karşımıza daha önceden ödemeyi unuttuğumuz bir borç çıkabilir. Yeni yatırım teklifleri alabiliriz fakat aldanma ve kandırılmalara açık bir dönem olabileceğini unutmamalı ve acele karar almamalıyız. Kendimizi adeta daha detaycı bir akışta bulabilir ve küçük hesaplar içinde olabiliriz. Kariyer alanlarımızda bu zamana kadar ektiklerimizin karşılığını alabileceğimiz şanslı bir dönem olabilir. Hafta sonuna doğru ailemizden beklediğimiz desteği bulabiliriz.

Göklerin mesajı: Yuvanın içindeki huzuru güzelleştirme zamanı.

Haftalık burç yorumları (6 Eylül-12 Eylül)

Finansal anlamda rahat bir nefes alabileceğimiz bu hafta içinde aynı zamanda karşımıza daha önceden ödemeyi unuttuğumuz bir borç çıkabilir. Yeni yatırım teklifleri alabiliriz fakat aldanma ve kandırılmalara açık bir dönem olabileceğini unutmamalı, acele karar vermemeliyiz. Kendimizi adeta daha detaycı bir akışta bulabilir ve küçük hesaplar içinde olabiliriz. Kariyer alanlarımızda, bu zamana kadar ektiklerimizin karşılığını alabileceğimiz şanslı bir dönem olabilir. Hafta sonuna doğru ailemizden beklediğimiz desteği bulabiliriz.

Göklerin mesajı: Yuvanın içindeki huzuru güzelleştirme zamanı.


Haftaya kendimizle ilgili yeni kararlar alarak ve aldığımız kararları hayata geçirebileceğimiz olumlu enerjiler ile başlayabiliriz. Yaşamımıza istediğimiz doğrultuda yön verebilir, yeni iş görüşmeleri içinde olabiliriz. Üretken ve çalışkan bir dönemi yaşayabiliriz. Yeni bir ilişki gündemimize gelebilir. Sindirim sistemimize özen göstermemiz gereken bu hafta yediklerimize ve içtiklerimize ekstra dikkat edelim.

Göklerin mesajı: Hayat rotanı belirleme zamanı.


Haftaya sosyal çevremizde aranılan bir isim ve kadersel olarak yeni ortaklıklar içinde olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Bizden saklanan üstü örtülmüş gerçeklerle yüzleşebiliriz. Ufak dokunuşlarla dış görünüşümüzde değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Duygusal aldanma ve yaralanmalara açık bir dönemi deneyimleyebiliriz.

Göklerin mesajı: Her duyduğuna inanma.


Yeni bir haftaya kariyer alanlarımızda oluşabilecek yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Beklediğimiz bir terfi haberi gündemimizde olabilir. Kendi işimizi kurmak gibi bir düşüncemiz var ise bu haftanın enerjilerini değerlendirebiliriz. Yaşamımızla ilgili yeni kararalar almak isteyebiliriz. İkili ilişkilerimizde kalıcı kararlar almak için de ideal bir zaman olabilir.

Göklerin mesajı: Kontrolsüz harcamalardan uzak durmalısın.


Haftaya yeni seyahat programları içinde başlayabiliriz. Ticari girişimlerimiz için destekleyici enerjiler altında olabiliriz. Sosyal medyadan yaptığımız bir işimiz var ise finansal anlamda kendimize yeni yatırım fırsatları oluşturabiliriz. Sosyal çevremizden destek bulabileceğimiz bu dönemde özellikle yaşamımızdaki kadın figürlerden beklediğimiz desteği görebiliriz. Hafta sonu yakın çevremizle bazı iletişim sıkıntıları yaşayabiliriz, bu enerjiye karşı da dikkatli olmalı ve gereksiz kırgınlıklar oluşturmamaya dikkat etmeliyiz.

Göklerin mesajı: Yeni seyahatler ve sözleşmeler zamanı.


Kişisel olarak güçlü değişimler yaşayacağımız bir haftaya başlayabiliriz. Ortak kaynaklarımızda beklediğimiz artışı yakalayabilir, yeni finansal fırsatlar içinde olabiliriz. Çözüme kavuşmamış miras, nafaka gibi süren davalarımız var ise istediğimiz yönde gelişmeler yaşayabilir ve yeni ayın enerjileri ile ortak yönde olumlu kararlar alabiliriz. Kredi borcumuz var ise yeni bir yapılandırma fırsatı ile karşılaşabiliriz. Aile büyüklerimizin sağlığı sıkça gündemimizde olabilir.

Göklerin mesajı: Kariyer alanında şans senden yana.


Haftaya ikili ilişkilerimizde yenilikler, değişim ve dönüşüm getiren enerjiler ile başlayabiliriz. Yeni gelişmeler ve ani kararlar almak zorunda kalabiliriz. Kadersel olarak hayat ortaklarımızla ve iş ortaklıklarımızdan yana şanslı bir dönemi yaşayabiliriz. Bekar olan Balıklar ani bir şekilde evlilik kararı alabilir. Teknolojik aletlerimizde değişiklik yapmak istiyorsak bu haftayı olumlu yönde değerlendirebiliriz. Yakın çevremizden beklediğimiz desteği bulabiliriz. Keyifli ve umut dolu bir dönemi yaşayabiliriz.

Göklerin mesajı: Yaşamı akışına bırakmayı dene.


Önceki ve Sonraki
Haberler