EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Soğuklara inat 4 renkli hafta sonu kombini

Bu hafta sonu soğuğa inat birbirinden renkli elbise kombinleri derledik. Hafta sonu şıklığın adresi güzel bir elbise ile birlikte şık bir ayakkabı ve çanta üçlüsü olabilir.

profil
BT Ekip
06.02.2016
Soğuklara inat 4 renkli hafta sonu kombini
Markaların İlkbahar/Yaz koleksiyonlarını görücüye çıkarmaları ile birlikte artık daha renkli ve desenli parçaları giyme zamanı geldi.

Midi ya da mini boy elbise seçerken önemli olan nokta tercihinizin boyunuzu kısa göstermemesidir. Eğer çok uzun boylu değilseniz daha çok tercihinizi mini boy elbiselerden yana kullanmakta fayda var.

Bilek ve bacak kısmınızın kalınlığından ya da kısalığından şikâyetçiyseniz aynı zamanda topuklu ayakkabı giyerek boyunuzu uzun göstermeniz önemli bir taktik olacaktır. Ayrıca bu vücut tipinde kadınların bileklerinin yapısını ortaya çıkarmaması adına bilekte biten ya da bilekten bağlamalı modellerden uzak durması gerekir.

Desenli elbiseleri yine başka desende ayakkabı ya da çantalarla tamamlayarak daha tarz gösterebileceğiniz gibi, düz renk bir seçim ile daha garantici bir tercihte de bulunabilirsiniz. Bohem tarz uzun elbiseler için feminen bir ayakkabı değil, bot tarzı bir ayakkabı tercih etmenizde yarar var.

İkiden fazla rengi barındıran elbiseleri tamamlarken o renklerin içinden seçeceğiniz bir renkte ayakkabı ya da çanta seçerseniz karmaşık bir görüntüden uzak kalmış olursunuz. 

1.Kombin: Elbise-Beymen, Ayakkabı-Mango, Çanta-Forever New 
2.Kombin: Elbise-Zara, Ayakkabı-Zara, Çanta-Topshop
3.Kombin: Elbise-Lug Von Siga, Ayakkabı-Sergio Rossi, Çanta-Furla
4.Kombin: Elbise-Nazlı Tamer, Ayakkabı-Mango, Çanta-İpekyol

Önceki ve Sonraki
Haberler