EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Sevgililer Günü'ne özel 4 kombin

Tüm romantikliğimizi, kadınlığımızı, aşkımızı ve tutkumuzu yanımıza aldıysak 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırlanmaya başlayabiliriz! Biz kadınların en zor karar verdiği noktalardan biri de özel günlere nasıl hazırlandığımızdır. İşte size parlak fikirler!

profil
BT Ekip
13.02.2016
Sevgililer Günü'ne özel 4 kombin

Klasiklikten uzaklaşıp hem seksi hem de fazla iddialı olmayan bir stil için kot pantolonunuzu transparan ya da dantel detaylı bir bluz ve kırmızı tonlarında bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Sade bir makyaj ve saç ile çok iyi duracaktır.

Aşkın temsili olan kırmızı renk bir eteği boğazlı kazak ve topuklu bir bot ile tercih ederek hem şık hem de abartısız bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tip kombinleri kırmızı ruj kullanarak biraz daha canlandırabilirsiniz.

Siz kırmızılar bir kenarda dursun ben siyahın asaletine sığınayım diyorsanız geceye uygun bir ceketi, pantolon ve daha feminen bir ayakkabı ile tercih edebilirsiniz. Buğulu bir göz makyajı ile kombini tamamlayabilirsiniz. Daha asi ya da havalı bir tarza sahip olanlarınız için de deri bir etek ile bordo bir ceket ve bot takımı sizi sıra dışı gösterir. Bordo bir ruj ile etkiyi katlayabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler