EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Önden bağlamalı pantolonlar nasıl kombinlenir?

Sezonun en büyük trendi olan culotte pantolonların ardından sıradaki trend ise önden bağlamalı pantolonlar oldu.

Önden bağlamalı pantolonlar nasıl kombinlenir?
Önden bağlamalı pantolonlar nasıl kombinlenir?
Hem spor hem şık kullanıma uygun bu pantolonlar iki farklı modeliyle öne çıkıyor. Özellikle ince kemer ya da kuşaklı olanlar favorilerimiz arasında.

NASIL KOMBİNLENİR?

Bu pantolonları giyerken en çok dikkat etmeniz gereken kısım, eğer basen bölgenizden rahatsızsanız mutlaka ceket, kimono gibi parçalar kullanarak kıyafetinizi destekleyerek odak noktasını kalça hizasından çekmeniz olacaktır. Aksi halde beldeki hareketlilik nedeniyle tüm dikkati oraya çekersiniz.

Bu sezon bu bağlamalı pantolonlar, kısa bol paça, dar paça, bol başlayıp daralan kesimler gibi pek çok farklı kalıpta üretildi. Sezonun trend kumaşları daha ince yapıda şifon, ipek, krep gibi kumaşlar olduğu için haliyle bu pantolonlar da aynı ince ve uçuş uçuş görünüme sahip. Bu da aslında rahat kullanımınız ve kombinlerken sizi olduğunuzdan daha iri göstermemesi adına büyük oranda avantaj.

Bu tip pantolonları genellikle üzerinize giyeceğiniz parçayı içine sokarak giymeniz gerekiyor. Öbür türlü ön kısımda potluk yaratabilir. Spor ayakkabı ya da topuklular ile gideceğiniz yere göre kombinleyebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler