EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Olivia Palermo'dan 'kışlık' öneriler

Paltoları, montları, ceketleri gün yüzüne çıkardığımız ve kışa adım adım yaklaştığımız şu günlerde Palermo'nun kış stilini sizin için inceledik.

Olivia Palermo'dan 'kışlık' öneriler
Ne giyse kendine mi yakıştırıyor yoksa kendine nelerin yakıştığını çok mu iyi biliyor? Olivia Palermo’nun her kıyafetine, her kombinine aşık oluyoruz, evet!

Olivia Palermo üzerindeki her bir parçayı adeta bir yap-bozu birleştirmiş gibi birbiriyle tamamlıyor. Her stilde kendini en iyi şekilde göstermesini biliyor. Her modaseverin, moda-bilir’in olduğu gibi Palermo’nun da stilini belirleyen birkaç önemli nokta var. Olivia Palermo’nun kış stilinin tamamlayıcısı şüphesiz dolabının dış giyim parçaları. Belli ki Palermo kış için her şeyden çok paltolarına ve ceketlerine yatırım yapıyor. Çünkü onun stiline baktığınızda aslında kıyafetten çok üstündeki parçanın dikkati çektiği ve genel olarak kombinin havasını değiştirdiğini görüyoruz. Bu da onun bilgisinin ve yeteneğinin sihirli yanı olsa gerek… Olivia bizi nereden vuracağını iyi biliyor! Özellikle dış giyim parçalarında renk, kürk ve deri ya da metal detayları kullanmaktan hiç çekinmiyor. Sade bir kombini bile çok daha iddialı bir forma sokabiliyor böylece. Biraz daha riskli bir parça olmasına rağmen kürkü kullanması, özellikle yaka ve kol detaylarında kürk kullanılmış parçaları tercih etmesi, gerektiğinde gösterişten kaçınmadığını da ortaya koyuyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler