EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Mini etek nasıl kombinlenir?

Baharın gelmesiyle birlikte dolaplarımızdaki mini etekleri de dışarı çıkarma zamanı geldi. Peki nasıl kombinlemeli? İşte cevabı...

Mini etek nasıl kombinlenir?
Mini etek nasıl kombinlenir?
Mini etekleri hangimiz sevmiyoruz değil mi? Ancak bazen giymesi o kadar da kolay olamayabiliyor bu parçaları. Sezonun trend parçası mini eteklerin kurtarıcısı olarak tişörtleri seçtik ve sizler için kombin önerileri derledik.

Sezonun öne çıkan parçalarından mini etekleri daha önce yine sitemizde yer vermiştik. Bu kez ise mini etek kombinlerinize en çok yakışacak parça olan tişörtleri eklemeye ne dersiniz?

Boyları ve bazen dar yapıları sebebiyle mini etekler sizi daha seksi ve dikkat çekici gösterir. Gün içinde rahatça kullanabilmeniz için onları mutlaka yuvarlak yakalı tişörtlerle giymeyi denemelisiniz. Bisiklet yaka bir tişört oldukça spor ve sade bir görüntüye sahip olduğundan kombini dengeleyecektir. Özellikle sloganlı tişörtlerle de eğlenceli bir hava katabilirsiniz.

Altına giyeceğiniz topuklu ayakkabınız da böylelikle sırıtmayacağından şıklığınızdan da ödün vermemiş olursunuz.  Bu tip kombinlerde büyük çantalardan ziyade daha ufak boyda, minimal çantalar kullanmak her zaman daha modern bir görünüm sağlayacaktır. 

1.Kombin: Tişört-Mango, Etek-Zara, Ayakkabı-Mango
2.Kombin: Tişört-Fabrika, Etek-Zara, Ayakkabı-Vepa
3.Kombin: Tişört-Stradivarius, Etek-Topshop, Ayakkabı-Divarese


Önceki ve Sonraki
Haberler