EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Kırmızı renk nasıl kombinlenir?

Giymesi en keyifli ama bir o kadar da zor renklerden biri şüphesiz kırmızıdır. Her kadının cazibesini ve gücünü vurgulayan, aşkı çağrıştıran kırmızı rengi günlük hayatta rahatlıkla kullanabilmek ve onun feminen havasını dengelemek için ufak detaylara dikkat etmek yeterli olacaktır.

profil
BT Ekip
26.08.2016
Kırmızı renk nasıl kombinlenir?

Kırmızının kadınsı yanını kırmak için pembenin masumiyetinden destek alınabilir. Daha mini bir etekle dar alanda kırmızıyı kullanmak daha iyi olacaktır. Çanta ve ayakkabı detaylarında da yine pudra tonlarından giderek kırmızıyı bastırmış olabilirsiniz.

Üst-Zara, Etek-Mango, Çanta-Mehry Mu, Ayakkabı-Zara, Kolye-Max&Co

Kırmızı renk nasıl kombinlenir?

Hemen hemen her kombine olduğu gibi kırmızı ile yaratabileceğiniz şık bir kombini spor bir ayakkabı ile bastırabilirsiniz. Beyaz renk bir ayakkabı daha yumuşak bir geçiş sağlayacağından daha iyi olur. Üst parçalarda da merserize üstler, daha sade kesimler spor havayı güçlendirecektir.

Üst-Mango, Pantolon-İpekyol, Çanta-Zara, Kolye-H&M, Ayakkabı-Adidas

Kırmızı renk nasıl kombinlenir?

Eğer siz kırmızı bir parça kullanmak istemiyorsanız tişört- kot pantolon gibi sade ve spor bir kombini kırmızı ufak detaylarla hareketlendirebilirsiniz. Minik bir kırmızı çanta, kırmızı bir babet, kırmızı bir ruj ya da kırmızı bir güneş gözlüğü…

Tişört-Zara, Pantolon-H&M, Ayakkabı-Zara, Bilezik-Mango, Ruj-Note

Kırmızı renk nasıl kombinlenir?

Kırmızının yanına en yakışan renk olan siyahı günlük bir kombinde kullanmak için kısa kalın topuklar, şapkalar, iri güneş gözlükleri iyi birer seçenek olacaktır. 

Elbise-H&M, Ayakkabı ve Şapka-Zara, Gözlük-Rayban, Kolye-Mango

Kırmızı renk nasıl kombinlenir?

Özellikle bir ofis kombini için ceket-pantolon/etek takımınızı kırmızı renkten seçtiyseniz gömlekte ve fular gibi detaylarda mavi rengin sakinliğine sığınabilirsiniz. Ayakkabı ve çantada bu tip tek renk kombinlerde nude tonlardan yana seçim yapılması en doğrusu… 

Gömlek-İpekyol, Etek-Zara, Ceket ve Fular-Mango, Ayakkabı-Zara

Kırmızı renk nasıl kombinlenir?
Önceki ve Sonraki
Haberler