EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Feminen spor parçalarla şehirde rahatlık

Spor kıyafetlerini artık günlük kombinlerimize uyarlayabiliyoruz. Kullanışlı, rengarenk ve çeşitli desenlerinin olması ruh halimize ögre seçebilmemizi sağlıyor.

Feminen spor parçalarla şehirde rahatlık
Feminen spor parçalarla şehirde rahatlık
Artık birçok marka mağazalarının bir köşesini özel spor koleksiyonlarına ayırıyor. Beyonce’nin Topshop iş birliğiyle hazırladığı Ivy Park koleksiyonu Athleisure akımının zirve noktası oldu. Peki nedir bu Athleisure? Spor parçaların şehrin sokaklarına inmesi olarak tanımlayabiliriz. Kısacası spor artık bir yaşam tarzı!

Spor kıyafetleri birçok markanın koleksiyon çıkarmasıyla vazgeçilmezimiz haline geldi. Bu parçalara özellikle ünlülerin sokak stillerinde sıkça rastlamak mümkün.

Peki "ben bu trendi kendi stilime uyarlarım" diye düşünüyorsanız işte cevabı…

Dilediğiniz gibi havuç pantolonlarınızla, taytlarınızla, kotlarınızla, şortlarınızla spor büstiyerlerini, askılı kısa kollu tişörtleri kombinleyerek hem rahat hem de şık bir stil ortaya koyabilirsiniz. Artık bu tarzı spor salonlarının yanı sıra günlük hayatımızda birçok yerde görebiliyoruz.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta kullanacağınız akeseuarlar. Athleisure akımını spor salonundan sokak stiline taşıyan en önemli unsur küçük dokunuşlardır. Aynalı güneş gözlüğü,  üzerinize atacağınız şık bir deri ceket ya da belinize bağladığınız gömlek… Bu küçük ayrıntılar fark yaratır. Burada önemli olan spor görünümü tamamen bozacak parçalar kullanmamak.

Kendinizi hem özgür hissettiğiniz, bir o kadarda rahat olduğunuz bu parçaları kombinlerinizde yer vermenin tam sırası!


Önceki ve Sonraki
Haberler