EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Aynı yağmurlukla 4 kombin

Yağmurlu havalarda bir yandan sizi korurken bir yandan da şık ve trend gösterecek modeller askılarda yerini almaya başladı. Kısa, uzun, parlak, spor modellerle yeni trendi yakalamaya hazır olun...

profil
BT Ekip
26.11.2018
Aynı yağmurlukla 4 kombin

Trenchcoatlar, özellikle havaların çok soğumadığı sonbahar aylarında yıldızı parlayan parçalardan. Kırmızı trenchcoat çizgili bluz ve siyah jean pantolon ile kombinlenebilir.

Mont-Beymen (Proenza Schouler )  Jean- Re/Done Bluz-LC Waikiki  Bot-Schouler

 

 

Aynı yağmurlukla 4 kombin

Asimetrik etek, elbise gibi her türlü kıyafetin üzerinde rahatlıkla kullanılabilmesi de trenchcoatların çok sevilmesinin bir diğer nedeni. Her tarza hitap eden modelleri ve farklı renk seçenekleriyle şık bir kıyafetin tamamlayıcısı olarak stilinizi güçlendirebilir ya da sadece basic parçalardan oluşan sade bir kazağı içinize giyip bir anda bambaşka bir havaya bürünebilirsiniz.

 

Etek-Mango Bluz-Massimo Dutti  Ayakkabı-Mudo

Aynı yağmurlukla 4 kombin

Kırmızı trenchcoat çok renkli giyinmekten hoşlanmayanlar için düz parçalar ile birlikte kullanılabilir. Böylece renkli yağmurluk göz alıcı bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Pantolon-Zara   Ayakkabı-Unreval Project Bluz-Koton

 

Aynı yağmurlukla 4 kombin

Günlük şıklığın tamamlayıcısı olarak kullanılabilen bu parça, ayrıca gece davetlerinde de sizi yüzüstü bırakmayıp göz alıcı bir şıklığa kavuşturabilir.

Etek-Bershka    Tişört-Helmut Lang   Ayakkabı: Stradivarious

 

Önceki ve Sonraki
Haberler