EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

9 şehre 9 özel kemer

Louis Vuitton, dokuz global şehir ve bu şehirlerle ilişkilendirilen renklerden oluşan ve canlı renkleriyle dikkat çeken yeni bir kapsül koleksiyonla karşımızda.

9 şehre 9 özel kemer

Louis Vuitton Erkek Koleksiyonları’nda özel bir yere sahip olan ve dokuz şehri öne çıkaran kemerler, dokuz özel versiyondan oluşan bir kapsül koleksiyonla geri dönüyor. İlk kez 2021 Sonbahar-Kış defilesinde sunulan LV Pyramide kemere, Virgil Abloh bu sezon güncelleme getiriyor.

Bir yüzü Monogram kanvas, diğer yüzü ise yumuşak dana derisinden oluşan kemer, ikonik LV tokasını koruyor. Virgil Abloh, kemerdeki çarpıcı etki için, ezilmiş arabaların görüntüsünden, sokak giyiminden ve bu tarzın etki alanından ilham almış. Her biri Louis Vuitton zanaatkarlarının maharetli elleri tarafından işlenen kemerler, bu yönleriyle de benzersiz olma özelliği taşıyor.

Yeni tasarım, her biri bir dünya şehri ile ilişkilendirilen dokuz renkte sunuluyor. Örneğin Bangkok yeşil&mor, Hong Kong kırmızı&siyah, Londra sarı&mavi, Paris ise pembe&mavi renklerle karşımıza çıkıyor.

Şehir adları hem Monogram kanvas, hem de deri yüzeyinde kendilerine has renk kombinasyonuyla birleşiyor. Kemerlerin her iki yüzü de kullanılabiliyor.

Kemerler, 25 Kasım itibariyle, adaşı şehirlerin amiral mağazalarında sınırlı sayıda satışa sunulacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler