MODA - DÜĞÜN

Vera Wang’ten nedimelere özel koleksiyon

Pronovias Group’un gelinlik markası Vera Wang, nedimelere özel bir koleksiyon hazırladı. Eğlenceli renk tonlarındaki kısa-uzun elbiseler ve tulumlardan oluşan koleksiyon, markanın kapsayıcılık politikasına uygun olarak geniş bir beden aralığında satışa sunulacak

Vera Wang’ten nedimelere özel koleksiyon

Pronovias Group’un Eylül 2021’de lansmanını yaptığı lüks gelinlik markası Vera Wang Bride, nedimeler için özel bir koleksiyon çıkardı. Elbise ve tulumlardan oluşan Vera Wang Nedime Koleksiyonu, sof tonlardan parlak neon renklere uzanan renk paletinde modern ve , minimalist tarzda tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

60 parçalık koleksiyon, nedime grubu içinde şık ve uyumlu bir Wang görünümü sunmaya fırsat tanıyor. Koleksiyonda eğlenceli mini elbiselerden uzun denizkızı görünümlere, şifon, saten ve krep tulumlara kadar birçok çeşit bulunuyor.

Vera Wang yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi: “Bu koleksiyonun öne çıkan özelliği; sofistike tasarım ve sanatsal ayrıntılardan ödün vermeden genç bir çekiciliğin, duygusallığın, havalı seksiliğin kasıtlı olarak keşfedilmesidir. Bunlar, herhangi bir düğüne veya özel bir kutlamaya belirli bir enerji ve çekicilik getirebilecek kıyafetler.”

Pronovias Group’un CEO’su Amadine Ohayon ise koleksiyonla ilgili şunları söyledi: “Vera Wang Nedime Koleksiyonu’nun piyasaya sürülmesi için mükemmel bir an. Pandemiden çıkarken abiye ve nedime elbiselerine talepte büyük bir artış gördük. Bu koleksiyon, mevcut Occasion Wear marka portföyümüze mükemmel bir ek oldu.”

Vera Wang Nedime Koleksiyonu, 315 ile 440 pound arasında değişen fiyatlarla tüm Pronovias mağazalarında ve dünyanın her yerindeki seçili toptancılarında, Pronovias Group’un kapsayıcılık politikasına uygun olarak geniş beden aralıklarında satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi