MODA - DÜĞÜN

Jimmy Choo'dan gelin ayakkabıları

Dünyaca ünlü ayakkabı ve çanta markası Jimmy Choo, 2016 gelinlik koleksiyonundan yeni ayakkabı tasarımlarını paylaştı.

Jimmy Choo'dan gelin ayakkabıları
Jimmy Choo'dan gelin ayakkabıları
Babetlerden, bantlı topuklulara, sandaletlerden ince zarif stilettolara… İşte Jimmy Choo’dan 2016’nın gelinleri için hazırladığı koleksiyonu.

Bahar aylarına yaklaşırken gelin adaylarını da tatlı bir telaş sarmış durumda. Düğün mekanı, gelinlik derken o gecenin en önemli aksesuarı ayakkabılar unutulmasın! Jimmy Choo, bu yıl gelinler için Swarovski taşlarıyla süslenmiş, dantel, boncuk ve tüy detaylarından oluşan zarif ayakkabılar tasarlamış.

2016 yılında sandaletler, dekolte ayakkabılar ve topuksuz düz ayakkabılar yeni stilleriyle sunulurken narin tüyler, Swarovski kristaller, dantel, boncuk ve pırıltılılar  gibi lüks detaylara vurgu yapılıyor. Taşlı, bileğe asılan veya elde tutulan çeşitli stillerde zarif abiye el çantaları koleksiyonu tamamlıyor. 

Detaylara düşkün gelinler için ise markanın imzası olan stilleri çeşitli  renk ve dokularla kişiselleştirme imkanı sunan Özel Sipariş imkanı sunuluyor. Ayrıca bu önemli günü unutulmaz kılmak ve özel bir hatıra yaratmak için gelinlerin adlarının baş harfleri 
ayakkabılarının tabanına metal harflerle veya düğün tarihi metal bir plakayla eklenerek tamamıyla kişiselleştirilebiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler