MODA - ALIŞ - VERİŞ

Zara’nın özel koleksiyonuyla siz de Barbie gibi giyinebilirsiniz

Bu yıl tüm dünyayı kasıp kavuran Barbie akımı, farklı markalarla yapılan iş birlikleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son olarak Zara, özel bir Barbie koleksiyonu hazırladı. Koleksiyon; Barbie'nin kusursuz cazibesiyle süslenmiş çok çeşitli giysi, aksesuar, pijama, güzellik ürünleri ve ev eşyaları içeriyor

Zara’nın özel koleksiyonuyla siz de Barbie gibi giyinebilirsiniz

Zara, bugün vizyona giren ‘Barbie’ filminden ilham alan bir kapsül koleksiyon hazırladı. Bu heyecan verici iş birliği, Zara'nın imza stilini Barbie'nin sevilen dünyasıyla bir araya getirerek çok konuşulacak bir koleksiyon ortaya çıkardı.

Zara x Barbie koleksiyonu, tümü Barbie'nin kusursuz cazibesiyle süslenmiş çok çeşitli giysi, aksesuar, pijama, güzellik ürünleri ve ev eşyaları içeriyor.

Zara x Barbie koleksiyonundaki tasarımlar ağırlıklı olarak pembenin tonlarını ve ışıltının cazibesini yansıtıyor. Elbiseler, jean parçalar, bez çantalar ve sandaletler; koleksiyonda ön plana çıkıyor. Koleksiyon, klasik Barbie'yi anımsatan zamansız pembe ve beyaz pötikareli baskıdan kovboy şapkasıyla eşleştirilmiş pembe jean gibi batıdan ilham alan eğlenceli parçalara kadar çok çeşitli görünümler sunuyor.

Koleksiyonun aksesuar bölümünde ise çocuksu bir dokunuşu ekleyen deniz kabukları da dahil olmak üzere hoş bir tılsım içeren takılar var.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi