EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Yılbaşı için son dakika hediye rehberi

Eğer son dakikaya kadar hala sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak ne alacağınıza karar vermediyseniz buseterim.com.tr’de hazırladığımız bu listeye mutlaka göz atın.

profil
BT Ekip
27.12.2016
Yılbaşı için son dakika hediye rehberi

Giyim ürünü tercih edecekseniz daha garanti olacak parçalara yönelmekte fayda var. Desenli parçalar, uç renkler kişinin zevkine göre değişkenlik gösterebilir ya da seçtiğiniz parçada beden sıkıntısı yaşanabilir. Kazak, gömlek gibi daha standart,  hemen hemen herkesin beğenebileceği ve rahat edebileceği parçalar en ideal seçim olacaktır. 

1.Levis 2.adl 3.Forever New 4.İpekyol 5.İpekyol 6.Machka  7.Machka 8.Mango 9.Mango

Yılbaşı için son dakika hediye rehberi

Mevsim kış olunca atkı, bere, eldiven gibi aksesuar hediyeleri de birer son dakika kurtarıcısı olabilir! Onun dışında şık bir kolye de hemen hemen herkesin severek kullanacağı bir aksesuar olacaktır. 

1-3.Zara 4.İpekyol 5.İpekyol 6.Twist 7.Zara 8.Zara 9.Zara 10-11.Mudo 12.İpekyol 13.Forever New 14.Koton 15.Twist 16-17-18. Vakko

Yılbaşı için son dakika hediye rehberi

Evine düşkün arkadaşlara da farklı konseptlerde ev ürünleri hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Son zamanlarda pek çok marka özellikle tabak ve benzeri mutfak gereçlerini desenlerle yeniden tasarlıyor. Şık tabaklar ve demlikler Instagram sever arkadaşlar için de iyi bir fotoğraf malzemesi olabilir. Onun dışında kahveye düşkün arkadaşlara  da sevimli bir kupa çok sevindirici bir hediye olacaktır.

1-3.Porland 4-5. Starbucks 6-7.H&M Home  8.Yargıcı 9.Yargıcı 10-11. Porland 12.Yargıcı 13.H&M

Yılbaşı için son dakika hediye rehberi

Bakıma ve makyaja düşkün sevdikleriniz için birkaç ürünle tamamlanmış bir makyaj çantası, bir bakım ürünleri seti onların yeni yılda yüzlerini gülümsetmeye yetecektir. 

1.Shiseido 2-3.MAC 4.Body Shop 5.Shiseido 6.Body Shop 7.Body Shop 8.MAC 9.MAC 10.Shiseido 11.Sephora 12.MAC

Yılbaşı için son dakika hediye rehberi

Sevimli bir ajanda, özel bir albüm ya da uzun zamandır okumak istediği bir kitap… Her daim iş görecek hediye alternatiflerinin başında gelir. İyi bir müziğe ya da kitaba kim hayır diyebilir ki sonuçta? Siz çıtayı bir tık yükseltmek istiyorsanız da sevimli bir kulaklık ya da hoparlör ya da poloraid/analog bir fotoğraf makinesi de güzel sürpriz olacaktır.

Yılbaşı için son dakika hediye rehberi
Önceki ve Sonraki
Haberler