MODA - ALIŞ - VERİŞ

Yeni Adifom Stan Smith terlik, yaz günlerini renklendirecek

Adidas, klasik Stan Smith modelini, İlkbahar/Yaz 2023 sezonu için terlik formuna getirerek bir sonraki seviyeye taşıdı. Adidas adiFom Stan Smith Mule adı verilen terliğin altı farklı rengi bulunuyor

Yeni Adifom Stan Smith terlik, yaz günlerini renklendirecek

Adidas’ın Stan Smith tasarımı ilk kez 1865'te görücüye çıktı ve o zamandan beri çok sayıda yeniden yorum ve iş birliğine konu oldu. Ancak ünlü tasarımın yeni yorumu oldukça farklı. Hatta bu yeni yorumda, klasik Stan Smith'in hangi unsurlarının kaldığını anlamak bir hayli zor.

Adidas adiFom Stan Smith Mule olarak adlandırılan yeni tasarım; şeker kamışından yapılmış, yastıklamalı köpük saya ile üretilmiş. Stan Smith'in şeklinden ilham alan şık tasarım, ikiye bölünmüş kavisli topuk çıkıntıları ve ayakkabının bağcıksız parmak uçlarında görünen adidas imzalı Trefoil amblemi ile tamamlanmış. Arkası açık, terlik şeklindeki model; parlak yeşil, siyah, pembe, bej, limon ve haki olmak üzere altı canlı renk grubunda yer alan kalın platform tabanlar ve kabartmalı adidas logosuyla dikkat çekiyor. Terliğin fiyatı ise 70 dolar.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi