MODA - ALIŞ - VERİŞ

Yalıkavak Marina, Golden Goose'u ağırlıyor

Yalıkavak Marina, eşsiz alışveriş deneyimi yeni açılan Golden Goose mağazası ile genişletiyor. Golden Goose'un marinanın içinde yer alan konsept mağazası Fioreria Golden, Ekim 2023 ortasına kadar açık olacak

Yalıkavak Marina, Golden Goose'u ağırlıyor

Türkiye'nin önde gelen lüks marina destinasyonu Yalıkavak Marina, Golden Goose'un konsept mağazası Fioreria Golden'ın açılışını duyurdu. Yeni mağaza, Yalıkavak Marina'nın sunduğu alışveriş imkanlarını daha da genişletiyor.

Yalıkavak Marina, Fioreria Golden'ın da eklenmesiyle, en iyi uluslararası markaları arayan seçici müşteriler için bir merkez olma ününü pekiştiriyor. Golden Goose'un bu konsept mağazası, ziyaretçilerin satın aldıkları ürünleri el yapımı çiçek kreasyonları, kumaş süslemeler ve özel tasarımlarla kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

Yalıkavak Marina'nın kalbinde yer alan Fioreria Golden mağazası, marinanın canlı atmosferini tamamlayan şık ve davetkar bir alana sahip. Ziyaretçiler mağazayı ziyaret ederken, markanın ikonik stilini ve kalitesini somutlaştıran, özenle seçilmiş Golden Goose ürünlerini keşfedecekler.

Yalıkavak Marina’daki Golden Goose mağazası, Ekim 2023 ortasına kadar ziyaretçilere eşsiz anlar sunmaya devam edecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler