MODA - ALIŞ - VERİŞ

Crocs, Barbiecore modasını ayağınıza getiriyor

Barbie ile iş birliği yapan markalara bir yenisi eklendi. Crocs, Barbiecore akımını yansıtan yeni koleksiyonuyla pembe akımını ayağınıza getiriyor. Koleksiyondaki terlikler, Barbie Jibbitz’leri ile süsleniyor

Crocs, Barbiecore modasını ayağınıza getiriyor

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ‘Barbie’ filmiyle birlikte tüm dünyayı etkisi altına alan Barbiecore akımı, her seferinde farklı bir markayla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Greta Gerwig'in merakla beklenen filmi sinema solanlarını doldurmaya devam ederken, giderek daha fazla göz kamaştırıcı iş birliği su yüzüne çıkmaya başlıyor. Barbie'nin harika dünyasına en son katılan marka ise Crocs oldu. Marka; klasik terliklerini ve Mega Crush modelini Barbiecore akımına uygun olarak yeniledi.

Pembe rengin hakim olduğu Crocs X Barbie koleksiyonunun kahraman silueti, hiç şüphesiz Mega Crush Clock. Neredeyse 7.5 santimetrelik ek platform tabana sahip olan Mega Crush Clock’un üst ve orta tabanında sim işlemesi ve sekiz benzersiz Barbie Jibbitz tılsımı bulunuyor.

Ayrıca koleksiyon, belirli bir çocuk giyim sürümünün yanı sıra Barbie Crush Clog, Barbie Cozzzy Sandal ve Barbie Classic Clog da içeriyor. Kendine güveni ve kendini ifade etmeyi kutlamayı amaçlayan koleksiyon, klasik siluete eğlenceli bir yorum getiriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler