EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Vans’tan Sailor Moon hayranlarına özel koleksiyon

Ünlü Japon anime dizisi Sailor Moon ile Vans iş birliği yaparak Vans x Pretty Guardian Sailor Moon adında bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda; erkekler, kadınlar ve çocuklar için, üzerlerini Sailor Moon karakterlerinin süslediği ayakkabılar ve giysiler yer alıyor

Vans’tan Sailor Moon hayranlarına özel koleksiyon

Naoko Takeuchi'nin yarattığı anime dizi Sailor Moon ile Vans, ortak bir koleksiyona imza attı. Sailor Moon’un aşk ve dostluk temalarından ilham alan Vans; ikonik anime hayranlarını heyecanlandıracak bir giyim ve ayakkabı koleksiyonu hazırladı. Vans x Pretty Guardian Sailor Moon adlı koleksiyonda; erkekler, kadınlar ve çocuklar için ayakkabılar yer alıyor.

Koleksiyonda Sailor Moon'un dönüşüm broşu ve yayı, bir Sk8-Hi Stacked'ı kaplarken, Sailor Guardians ve Tuxedo Mask bir Vans Authentic'te karşımıza çıkıyor. Diğer ayakkabı modellerinde ise Old Skool Patchwork, ComfyCush Slip-On ve La Costa Slide-On siluetleri bulunuyor.

Koleksiyonun giyim bölümünde Sailor Moon'un denizci kıyafeti, bisiklet yakalı bir sweatshirt'te karşımıza çıkıyor. Sevilen karakter Luna ise, mini bir sırt çantasının önünde kendisini gösteriyor.

Vans x Pretty Guardian Sailor Moon koleksiyonu, 10 Haziran'da Vans web mağazası ve seçkin mağazalarda satışa çıktı.

Önceki ve Sonraki
Haberler