MODA - ALIŞ - VERİŞ

Vans, Disney'in 100. yılını özel bir koleksiyonla onurlandırıyor

Vans’ın Disney’in 100. yılına özel hazırladığı koleksiyon, Disney'in en sevilen karakterlerinden bazılarını ve en popüler kötü karakterlerini kapsıyor

profil
BT Ekip
16.10.2023
Vans, Disney'in 100. yılını özel bir koleksiyonla onurlandırıyor

Vans, Disney'in 100. yılını kutlayan iş birliğini duyurdu. Bu iş birliği için hazırlanan koleksiyon; yetişkin ve çocuk ayakkabıları, kıyafetleri, aksesuarları ve Disney'in 100 yıllık karakterlerine ve hikayelerine saygı duruşunda bulunan Vans Customs baskılarından oluşan bir ürün yelpazesi sunuyor.

Disney x Vans iş birliği, her iki markayı bir araya getiren yaratıcı hikayecilik tutkusunu yansıtıyor. Koleksiyon, sevilen Disney karakterlerinden ve öne çıkan kötülerden ilham alan iki ürün çeşidini kapsıyor. Koleksiyon, klasik ve muzip bir çekiciliğe sahip altı temel ayakkabı modelinin yanı sıra çeşitli süslenmiş Disney100 kıyafetlerini içeriyor. Disney x Vans modelleri, herkese ilham vermesi umuduyla, dünya çapında toplu kutlamaları teşvik etmek amacıyla tüm aile için tasarlandı.

Dileyenler ayrıca Vans Customs platformu aracılığıyla kendi Disney x Vans ayakkabılarını özel olarak tasarlayabilecek. Disney Animation'ın Lilo & Stitch'i, Disney Prensesi karakterlerini ve daha fazlasını içeren beş yeni baskı vans.com/customs adresinde satışa sunulacak.

Disney x Vans Koleksiyonu, Vans perakende satış noktalarında ve Vans.com'da satışta.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog