MODA - TASARIMCILAR

JW Anderson ve Anthea Hamilton, Güvercin Çanta’yı yeniden yorumladı

İrlandalı ünlü tasarımcı Jonathan Anderson’ın ünlü Güvercin Çanta’sı, Offer Waterman ile Londra’da açtığı On Foot sergisi için yeniden yorumlandı. Anthea Hamilton tarafından tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen yeni çantanın her biri özel bir renge ve desene sahip

profil
BT Ekip
16.10.2023
JW Anderson ve Anthea Hamilton, Güvercin Çanta’yı yeniden yorumladı

Loewe Kreatif Direktörü Jonathan Anderson, kendi markası JW Anderson için imza attığı benzersiz, yaratıcı ve dikkat çekici tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz yıl çıkardığı güvercin şeklindeki el çantası büyük ses getiren Anderson’ın, Offer Waterman ile Londra’da açtığı On Foot sergisi, en yeni tasarımlarına ayrıntılı bir bakış sunuyor.

JW Anderson, bu sergiyi kutlamak adına özel edisyon Güvercin El Çantası tasarlaması için İngiliz sanatçı Anthea Hamilton ile iş birliği yaptı. 20 parçayla sınırlı olan gerçekçi güvercin çanta, her birini benzersiz kılan ve suya batırılarak elde edilen renklere ve desenlere sahip. Güvercinin üzerinde kırmızı, mavi ve siyahın farklı tonları bulunuyor.

Anthea Hamilton tarafından tasarlanan çanta, Offer Waterman ve JW Anderson'ın Londra Soho butiğinden satın alınabiliyor. On Foot sergisi ise 28 Ekim'e kadar görülebilir.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog