EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Valentino Escape 2022 Koleksiyonu, Valentino Yalıkavak Marina’da

Valentino Escape 2022 Koleksiyonu, Valentino Yalıkavak Marina’da

Dünyada sadece seçili lokasyonlarda satışa sunulan Valentino Escape 2022 Koleksiyonu, 20 Haziran’dan itibaren Valentino Yalıkavak Marina’da özel olarak moda severlerle buluşuyor.

Valentino Escape 2022 Koleksiyonu, Maison'un arşiv motiflerinden ilham alıyor. Belirgin bir hedonizm ve son derece güçlü grafik desenler ile karakterize edilen koleksiyon, kıyafetlerin eşsizliği üzerine kurulu ve oldukça renkli bir atmosfere sahip.

Güçlü bir vizyoner yaklaşımla bir araya getirilen baskılar - Round Rain (1966), Valentino Waves multicolor (1970) ve Giraffa re-edition (1966) – Maison'un yerleşik görünümlerinden yola çıkarak; kaftanlar, mayolar, dökümlü elbiseler ve kimonolar gibi rahat siluetlere sahip tasarımlar üzerine yeniden basılıyor. Erkek görünümleri arasında hafif kumaşlardan; bermuda şortlar, gömlekler, sweatshirtler ve tişörtler yer alıyor.

Koleksiyonun canlı ve rafine Valentino Garavani aksesuarları arasında yer alan özel Valentino Garavani Tote Bag, koleksiyonun motifleriyle canlılık kazanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler