EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Jessica Chastain, Gucci mücevherlerinin yüzü oldu

Oscar’lı başarılı oyuncu Jessica Chastain, Gucci’nin yeni yüksek mücevher koleksiyonu Hortus Deliciarum’un kampanyasının yıldızı oldu. Chastain, Mert Alaş & Marcus Piggott tarafından görüntülenen kampanyada, koleksiyondan çeşitli parçalarla poz verdi

Jessica Chastain, Gucci mücevherlerinin yüzü oldu

Bu yıl En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar kazanan başarılı oyuncu Jessica Chastain, Gucci’nin High Jewelery koleksiyonunun yüzü oldu. Chastain, Alessandro Michele tarafından tasarlanan yeni kampanyada, renkli yeni Hortus Deliciarum mücevher parçalarını tanıttı.

Romantizm ve seyahatten ilham alan video ve fotoğraflardan oluşan kampanya; Ezra Petronio tarafından yönetildi ve Mert Alaş & Marcus Piggott tarafından görüntülendi.

Antik mimariden alınan ilhamla hazırlanan Hortus Deliciarum mücevher koleksiyonu; pembe, kırmızı, mavi ve yeşil gibi çeşitli renklerde değerli taşlarla süslenmiş. Jessica Chastain, fotoğraflardan birinde fırfırlı mor bir elbise giyerken, yeşil kolye ve ışıltılı yüzüklerle poz veriyor.

Başka bir fotoğrafta oyuncu, mavi ve altın rengi bir elbisenin içinde görünüyor ve ışıltılı bir mikro mozaik içeren çok renkli bir kolye ve bileklikle poz veriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler